bugün

kafası güzelken entry giren birisidir.
sabah sabah neyin kafasını yaşadığı bilinmeyendir.

(bkz: troll)
(#16004962)
kafatasının içinde gerçekten bir beyin varmı diye düşündüğüm varsada normal bir insanınki gibi işlevini yerine getiriyormu diye hayıflandığım yazarımsı.
bu tarz başlıkları ve entryleri neden yazdığı apaçık ortada aslında insanlarla dalga geçip kendine küfür ettirmek. hoşuna gidiyor herhalde tercih meselesi tabi yapacak bişey yok.
çaylaklık veya sonunda silik yemek olmasa hakkında güzel şeyler yazacağım en kötü sözlük vakası.
+ baba bugün sözlükte troll birini keşfettim.
- kimmiş bakalım?
+ erecte!
(bkz: kaçın troll) *
normalde kimseye nick altı girmem ama nedense giresim geldi . *
(bkz: kişi kendinden bilir işi)
(bkz: kitap okumuyan tip/#16016461)
(bkz: okumuyan)
çok güzel ironi yapıyor. bravoooo.
zavallı yazar. zavallı olduğu gibi cahil de. başlık açmamasını temenni ederiz. mümkünse sadece okusun.
bir benzeri için; (bkz: jennyesinpeyisi)
garip insan bu kadar yeni olmasına rağmen karmasının bu kadar diplerde olması çok garip ve şaşırtıcı. -293 ne lan.
troll. ama zeki ve manipüle edenlerden değil. bara girip "alayınızın amk" diyen tiplerden. bodyguard'lar şutlar bunu yakında. beklemekteyim.
allah'ın yarattıktan sonra takip etmediği insanlardan bir tanesi.
yazmadan önce biraz okuması gereken yazarımsı.
(#16060984) ile kelime sıçan yazarımsı.
ergen olan yazar.
Kaba üslubu, zoruna gidince özel mesajla hakaret etmesi, türkçe konuşmayı yazmayı türkçe cümle yapısını bilmemesi. En fazla 14-15 yaşındadır.
7/b'deki selinsu bunu terk ettiğinden beri kinini sağa sola kusan yazar.

sorun değil koçum, sen hele liseye geç bi. lisede kızlar "çıkalım mı?" diyo. valla bak.
(#16118089) sözlükte canlı bomba arayan yazar.
marksist ve leninistin anlamını bilmediğine inandığım yazar.hatta komünizmin de karılarını paylaşmak olduğuna inanıyordur büyük ihtimalle.
sol frame'yi ''ahlaksız demiyorum dikkat'' a$ağılık ba$lıklarla dolduran liseli yazar.

nazar boncuğu: görsel
sözlük formatına dua etsin.
babasına sorup bir soruma cevap verecekti, google e sormuyor, sabırla vereceği cevabı bekliyorum, çok mu beklenir acep.
bil bakalım yanımda kim var yazarımız. =)
köy kökenlilere sarmış yazar.
Gereksiz, yazarimsi.
cahildir.
(#16156929)
sabah sabah bu kişinin başlıklarıyla güne başlamak sözlükten soğuma sebebi.
cahil cesareti var adamda.