bugün

--spoiler--
Sabah teyzenin biri televizyonda Kılıçdaroğlu'na "AKP'ye geç, oyum senin" diyordu... Naif Hanım Teyze *
--spoiler--
twitter'da "gündeme yeni bir haber bomba gibi düşmeden kaçayım" diyerek koparmış, başarılı kişican.
--spoiler--

7 Temmuz perşembe günkü penguende "ist" ler ile ilgili karikatür ile yarmıştır.

--spoiler--
şu anki mizah dünyasında, her ne kadar umut sarıkaya ve yiğit özgür gibi iki tane çizer olsa da, her hafta güldürebilmesi ve istikrarıyla selçuk erdem' le birlikte bir numaradır.
--spoiler--
yoda ve anakin karşılaşır.

yoda: karanlık tarafa geçmişsin diye duydum.
anakin: yok ya faturayı ödememişim hemen kesmişler.
--spoiler--
o kadar espriyi nasıl buluyorsa ayrıca kendisinin ilk kitabından sonuncusuna kadar aldım geçen yılda tüyapta imzasını aldım
gerçekten koca kafalıymış ayrıca ayak üstü espri patlatabiliyo.
iyi bir wow oyuncusudur.
(img:#194048)
cem yılmaz'ın yakın bir arkadaşıdır kendileri.
karikatürde kendi dünyasını yaratmak konusunda çok başarılı olan mükemmel insan.
cem yılmaz ın okey oyunundaki eşidir kendileri.
mesleğini uzun yıllar boyunca icra ediyor olmasına rağmen belirlediği çizgiden hiçbir zaman kaymamış, günümüz karikatüristleri arasında en iyi mizah bilincine sahip olduğunu düşündüğüm koca kafalı adam.
tüyapta bana el sallayan ve nedense çok mutlu olduğum karikatürist.
"önemli olan time'a kapak olmak değil, penguen'e kapak olmamak" diyerek beni güldürmüş muhteşem karikatürist.
penguen'e kapak olmamak için ateist yahut din düşmanı olmanın yeterli olduğu gerçeğini bilmediğimizi mi sanıyor anlamış değilim. alemi aptal kendini akıllı sanıyor başka bir özlü deyişle. her türlü hırsızlığın, cinayetin, hainliğin içinde ol sonra ben laikim atatürkçüyüm ateist eşcinselim de bunun gibilerde seni sevsin, övsün. ohhh mis.
güzel sanatlar akademisinde heykel eğitimi almış karikatüristtir. samimiyetini kağıda yansıtabilen ender insanlardandır.
güldürmeyendir.
o kadar usta karikatüriste rağmen halen penguenin arka kapağında çizmesi tuhaftır.
bazı konuları çok sever.. döner dolaşır o konu hakkında karikatür çizer.
penguen'de yazar -çizer esprileri çok iyidir gayet başarılı bir karikatüristtir.
'erdil abi' denmesine çok kızan, gerçekte de ted reset konuşmasındaki kadar tatlı olduğunu belirtmek istediğim çizer.
adını bilmediğim taş bir hatunla evli olan komik adam.
ergenekondan içeri girebilmesi mümkün olan muhalif yazar. her hafta zevkle okuyoruz.
(bkz: en sevilen karikatüristler) 'den bir tanesidir.
falım'daki maniler ne kadar edebi ise bu adamın mizah anlayışı da o kadar komiktir. senin devrin kapandı be erdil. selçuk erdem'i de al git ve gençlerin önünü aç.
bana karikatürü sevdiren, ve her e-posta'ma özenle cevap veren muhteşem kişilik.
güncel Önemli Başlıklar