bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  yek-âhenk isimli albümü yakında piyasaya çıkacak olan müzisyen. alma ahımı adlı parçasına harika bir klip çekmiş ve klipte de cemal hünal oynuyor.
  6 ... tequ
 2. 2.
  alma ahımı adlı parçasıyla dikkatleri çekmeyi başarmıştır.
  3 ... delicious
 3. 3.
  yek ahenk isimli albümü eylül ayında müzik marketlerdeki yerini almış, sesi orhan ölmez ile nev karışımı olan müzisyen.
  6 ... nunu
 4. 4.
  buğulu bir ses tonuna sahip bünye.
  3 ... lock
 5. 5.
  kimdir, necidir hiç bilmezdim daha önce. hoş, hala bilmiyorum. sadece bir şarkısını dinlemiştim ve sevmeme yetti bu. daha sonra tüm albümü dinledim ki size garanti veriyorum yek ahenk kadar dolu olan sayılı türkçe albüm vardır.

  kıçını başını açan bi' çok salaktan ve sikko müzik üzerine beş para etmez sözlerle piyasaya sürülmüş bok gibi şarkıları görmekten bu adamlara sıra gelmiyor lan resmen. ama bu boş beleş " sanatçı "ların suçu yook... onlara iş yapmışlar gibi ekmek yediren bu düzenin içine ediyim ben.

  müzik dünyasında hak ettiği yere ulaşmasını dilediğimiz güzel insan. başarıları daim olsun inşallah da bizler de sebeplenelim.
  9 ... full metal
 6. 6.
  (bkz: seversem)
  2 ... pnar
 7. 7.
  bir derdimin olmamasına rağmen, bir elim yağda ötekisi balda olduğu halde bana alma ahımı adlı şarkısını peşpeşe 50 kez dinletmiş insan evladı. sanırım zevkten dinliyorum. evet zevk sahibiyim, kesin öyleyim. kısaca güzel ses, güzel yorum ve başarılı şarkı seçimleri. yolu açık olsun..
  6 ... beklemenin boylesi
 8. 8.
  yek ahenk albümüyle gecelerine ızdırar hali biçen santçıdır .
  1 ... ezberi bozan katib
 9. 9.
  pişmanım adlı şarkısında "çok pişmanım anacığım, çok pişmanım..." deyişi var ki yürek dağlar, durduk yerde adamın amına koyan şarkılardandır vesselam.
  4 ... marmelat
 10. 10.
  sebebini bilmeden adlı şarkısı, kendini sevdirmiştir.
  3 ... ben yaptim olacak