bugün

(bkz: blue swannah)
(bkz: don t say you love me)
(bkz: paul rodgers)
1985 yılında vince clark ve andy bell tarafından kurulan ingiliz synt-pop grubu. depeche mode sonrası yazoo ve the assembly projeleri ile müzik yaşamını sürdüren dahi müzisyen vince clark sonunda aradığı şeyi yani andy bell gibi müthiş bir solisti buldu ve dinmek bilmez erasure fırtınası başlamış oldu. grup müzik dünyasına who needs love like that, love is a loser, oh l'amour, reunion, say what, heavenly action, it doesn't have to be, sometimes, the circus, a little respect, ship of fools, chains of love, witch in ditch, blue savannah, drama, you surround me, brother and sister, crown of thorns, chorus, breathe of life, am i right, love to hate you, always, take me back, so the story goes, fingers and thumbs, breathe gibi pek çok eser kazandırdı.
depeche mode dan kopan vince clark'ın kurduğu ve 80 ler esnasındaki synth pop un en asil öncülerinden birisi olan elektro müzik grubu.
depeche mode'un ilham kaynağı olan güzel grup.
1994 yılında always gibi pek güzel bir şarkıya imza atmış grup.
Depeche Mode'un ilham kaynağı olamayan, aksine Depeche Mode'dan ayrılan bir elemanın Depeche Mode gibi bir grup olsun isteğiyle kurduğu grup.
(bkz: hidden treasure)*
Herkes 80lerdeki hit parçalarını bilir ama 90ların sonundan kopup gelen şu şarkıları, gözden kaçmış bir başyapıttır.

https://www.youtube.com/watch?v=di1mBv3iHMQ
nedendir bilinmez bu ingiliz ikiliyi dinlerken tarif edilmez bir huzur hissederim. eger akıcı bir ingilizceniz ve britanya aksanına fazla yabancı degilseniz çogu şarkılarının sözleri umut doludur, mesajları hep naifitir dinleyeni rahatlatır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.