3. Dakikada saplamıştır.

Edit: var'dan iptal oldu.
Senin balını s…yim ben ya. Tarihe geçtin ayaküstü.

Edit:iptal olmuştur.

Edit2: hadi iyisin yine köfte, geçtin tarihe.
2022 dünya kupasının ilk golünü açılış maçında ev sahibi katara atmıştır ama ofsayt diye iptal oldu.
2022 dünya kupasının ilk golünü attı. Evet.
Sapladı. Kupanın ilk golü Valencia'dan. iptal oldu ilk gol ama reyiz yazdı yine.
Katarlı gıcıklara arkadaşları ile beraber ne kadar saplarlarsa o kadar sevineceğim.
Kendini atıyor aq sanki mermi yemiş gibi.
Kendisine "bok atmaya" çalışan gassaraylı ibnelere döşemeye devam ediyor. Adam 3 gol attı, ilki sayılmadı, 2. Golü yazdı az önce daha ilk yarıdan.
Gollerinin devamını diliyorum.
Bu maçta hazır katar gibi bu kadar amatör bir rakip bulmuşken 3 tane daha sallasa rahat rahat dünya kupası gol kralı olur.
görsel
--spoiler--
kendisine bok atmaya çalışan gassaraylı ibnelere döşemeye devam ediyor. adam 3 gol attı, ilki sayılmadı, 2. golü yazdı az önce daha ilk yarıdan.
--spoiler--

ilk attığı golü, "başımın gözümün sadakası olsun" diyerek bağışlamıştır...
görsel
Hem enayi parasını yedi hem de şovunu yaptı kral.

Not: seferovic.
Aynı boey gibi gönderilecekti az daha. ikisi de şov yapıyor şimdi.
Gaysaraylıların salyalarını akıtarak aleyhinde entry girdiği futbolcumuz. Yedirmeyiz ancak dalgasını yersiniz valencia'nın.
bu sezonun gol kralı olacaktır ara sıra sövdürür ama sövünce düzelir.
yine yazdı.
gol kralı olur inşallah.
Bonservisi Fenerbahçedeyse iyi para alır.
Hollanda'ya da sapladı bugün. Şu an dünya kupası gol kralı.
Ekvador Milli Takımı'nın Dünya Kupası'nda attığı son altı golü kaydeden Enner Valencia, turnuva tarihinde ülkesi adına altı gollük seri yakalayan dördüncü isim oldu. (Opta)
bacağın kırılsın inşallah diye bedduva ettim hihihihhi.

tutar benim bedduam oyşhh.

edit: dediğim gibi beduvam tutar aslolan a.a.
Bacağı kırılsın diye dua eden or evlatlarının bacağı tez zamanda kopar umarım. Belli ki sadece hollanda'ya saplamamış bugün.
takozun kaçırdığı gole bak ya.
gitti bizim 200 tl.
attı hele şükür.
tişikirler süperler.