bugün

hoşgelmiş ottülü yazar, koştur bakalım koç.
odtülü olmak bir ayrıcalıktır diye ortalıklarda görebileceğimiz yazar.
odtü stadyumun daki yazıyı bana hatırlatan yazar;

ODTÜ cehaleti alır, eşeklik baki kalır.

bu yazının onunla hiç alakası olmadığını belirtir, koşturmasını salık veririm. hoşgeldin delüanlı. *
odtüdaş yazar. sana köle no açmak isterdim dostum maalesef olmadı, hoş geldin. ayrıca odtü'lü olmak ayrıcalık değildir, el emeğidir sadece. tüm odtü'lü kırık mühendislere, fizikçilere selam olsun. *
hoş gelişler ola metudaşım.
armonik sözlük teki 'italyan' olduğumu belirtmek istediğim ve aynı zamanda armonik sözlükteki nickini merak ettiğim yazar.

amk ne zor lan bu tanım olayı. uluyu sikeyim armonike bi şey olmasın.
(#17718003) odtü odtü dediği jeolojimiymiş peyy bende gerçekten mühendis sandıydım.
teşekkürü bir borç bildiğim yazar. (bkz: türev)
(#18057080) enry yazdığı başlığa bakmasını önerdiğim yazar.
odtüde okuyup hava basan tiplerden olsa gerek. hayat bunlara kaşıkla verir kepçeyle geri alır zira eziklikleri ruhlarına işlemiştir..
anladığım kadarıyla odtüde mühendislik gibi bir şey okuyor yada açıköğretim. her ne okuyorsa ya da okumuyorsa farketmez. aklı hür, vicdanı hür olsun. hoşgelmiş.
ben tom tucker.
eğer odtü'de mühendislik fakültesindeyse gerçekten görgüsüzün ve trollün ağa babası olduğunu düşündüm, öte yandan gene eğer öyleyse bi de saygı duydum. özetle nickiyle kafamı karıştıran yazar.
rahatsiz eden nick. turkcesi odtude muhendis di mi simdi bunun. odtude muhendis nasil olunuyo odtude muhendislik okursun ya da odtu muhendislikten mezun olursun bence bu kadar kasmaya gerek yoktu. turkce odtulu muhendis nickini alsaymis bile daha mantikliymis.
bizden de saygılar yolladığım yazar.
okuldaşım fakültedaşım belki de bölümdaşım? hoşgelmiş.
odtü de filan okumayan yazar. hayali odtüde okumakmış ama zekası yetmeyince sözlükte entel havasında takılıp kız kaldırmaya çalışan ateist bir troll.
okuldaşımdır açık ve net.
okuldaşıdır açık ve net.
-odtülüyüm ben yeaa

demenin sözlük yazarları nezdinde bir halta yaramayacağı. zat-ı şahanesi sözlüğe fikir pislerken onu hiçbir suretle haklı göstermeyeceği, bu konuda bilirkişi sıfatına sokmayacağı, bilakis odtülü olmak ayrıcalıktır dedirtebilmek için önyargıdan kurtulabilmiş bir bilim insanı olmasını ümid ettiğim. ancak bu konuda bir ışık (partikülü) henüz göremediğim engineer.
(#18941892) odtü' de mi okuyor bilemiyorum da kafa henüz anaokulu seviyesinde. he canım he türbanlılar oturup kuran okusun he.
sözlükteki onca troll, şakirt ve ateiste rağmen neden bu kadar çok yüklenildiğini anlayamadığım yenice yazar.

ayrıca kendisine nacizane tavsiyem, başlığının altına yazılanlara bu kadar sinirlenecek ve ciddiye alacaksa, hiç başlık açmasın daha yeğ.
bir adet yazar.

Ayrıca güzel bir atasözümüz var bizim, yazmak geldi içimden.

(bkz: okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır)
Bazı kimselerin bu yazar Hakkında cahil eşek yakıştırması yaparak acziyetlerini, karaktersizliklerini, kıt akıllılıklarını, cibiliyetsizliklerini ve en önemlisi freud'un da değindiği aptallık'larını şovenistvari tutumlarla sergiler edaları ve "ben her boku biliyorum" havaları ne kadar yersiz ise; bu şahsa yapılan olumsuz eleştiriler de o kadar yersiz ve mesnetsizdir.

Karalama politikasının başını çeken güruhu; hayretler içerisinde izlerken, alaturka tuvaletimde sıçarak yazmanın verdiği rahatlık kadar olamayan serzenişlerini; sıçmayı bitirdiğimde bana peçete tutar vaziyette bekliyorum. Bu görevi verdim size. Hadi bakim.

Beyin loplarında kortex barındırmayan amatem'lilerin baskına çevirdikleri usta yazarların nick altlarına "respect" iade eden tavrımı seveyim. Bir benden daha yok bu sözlükte kıymetimi bilin lan dingiller.

Engineer kardeşime gelince; senin için sözlükte ayrı bir takip butonu açılması lazım. o kadar usta yazarsın. bırak bıdı bıdı yapsınlar, değmez bunlara laf anlatmaya. kal sağlıcakla.
(#19371946) adı ismail olan yazardır. tamam panpa anladık adın ismail shw.
odtü de okumasina rağmen gizli gizli ankara havalarını dinleyen arkadaş. bana " aman abi karizmam çizilir kimse duymasın" dedi ama ağzımı tutamadim işte. affetsin artık.

küçük bir bilgi daha; favori sanatçısı sincanlı mustafaymış. *