bugün

beyin dokularında bulunan ve morfin kadar güçlü ağrı kesici özelliği olan bir grup proteinin ortak adıdır.
ağrının denetlenmesinde kesin bir rol oynarlar.
dynamic motion simülatörü. filmlerde tehlikeli sahnelerde (bkz: mocap) studyolarında yapılamayan insan hareketlerini simule eden , sadece ve sadece 12000 dolarlık fiyatıyla amatorlerin uzak durması gereken ama parasını odeyip programıda ogrenince paraya para demeyeceginiz program.programda hazırladıgınız simulasyonları 3d programlara aktarıp kendi hazırladıgınız 3d karaktere entegre edip , ben neler yapıyorum yauww diyebilrisiniz.
mutluluk hormonu. ayrıca bir yerimiz ağrıdığında veya acıdığında bu hormon salgılanınca ağrıyı veya acıyı daha az hissetmemizi sağlar.
vücudun, çikolata yiyince salgıladığı iddia edilen hormon
bildiğim kadarıyla henüz albümleri çıkmamış olan melankolik parçalar yapan grup.

''artık çık karşıma'' adlı dikkat çekici parçaları her bünyeye tavsiye edilir.
vücut salgılamaya alıştıkça hep daha fazlasını ister, öldürücüdür.
acı algısını değiştiren protein esaslı hormon. afyon ve türevleri beyini endorfin salgılanması için uyarır. endorfini tavan yapmış kişi mutludur, ağrısızdır, başına geleceklerden habersizdir.
alkol alınca da salgılanan hormon. herşey onun için. hastasıyız.
kafa ağrısına veya ağrıya iyi geliyorsa ve mastürbason ve seks esnasında salgılanıyorsa bir tarafımız ağrıdığında ilk yapmamız gerekenin ne olduğunu belirten hormon.*
sadece aşık oldugumuzda ve spor yaptıgımızda salgılanan hormon. bunun dısındaki mutluluklara sadece seratonin yetişir ve endorfinin yanında lafı bile edilemez.
Meditasyon yaparken tetha frekansını yakaladığımızda vücüdun salgıladığı sıvı.
ağrıyan dokulardaki ağrıların azalmasını sağlayan hormondur. ağrının şiddetini azaltmak gibi bir vezaifi vardır. mutluluk hormonuda denir. spor yapınca salgılanır. çikolata yendiğinde salgılandığı söylenir. ama çikolata yediğimde bu hormon salgılancak diyerek beyne verilen komuttan dolayı mı mutlu oluyorum yoksa mükemmel bir bitter yediğim için mi ya da gerçekten bu hormondan dolayı mı oluyorum hala muamma bence.
içerik bulunamadı.
hoşgelmiş yazar.
yazar olduğunu yazar oldum diyerek açtığı ilk başlıkta kutlayan yazardır.aynı zamanda nesildaşımdır. hoşgelmiş.
yazar olmuş.
hoşgelmiş troll. * *
(bkz: troll ve liseli detected karışımı)
şu an ortalık sakin.
gel gel geç içeri.
hoşgeldin.
işte o benim!!
sözlüğün 'en kısa zamanda uçanlar' listesinde ilk üçe girmek üzere olan yazar, hoş gelm.. aha gitti..
başlık açmak yerine bkz vermeyi öğrenmesi gereken yazar.

(bkz: bak bakınız)
(bkz: bkz)yapmayi bilmeyen yeni yazar olmus sahsiyet.
--spoiler--
baslik: (bkz: ne başlık açsam)
ilk entry: yeni yazar olmuş ( (bkz: )endorfin) birinin, (bkz: )yazar oldum başlığından sonra açtığı ve yine bol bol eksi alması muhtemel başlıktır.
--spoiler--
yeni troll oldugunu da dusunmedim de degil.

(bkz: yazar oldum)
(bkz: ne başlık açsam)
(bkz: bakakaldım)
-ve yine yeni yeniden yazar olan o muhterem insan.
-neden çaylaklığa düştüğüne anlam veremediğim insan?
- (bkz: bkz) vermeyi öğrenerek geri gelen yazar.