bugün

eski ortaokul yıllarından kalan espirileren biri.

+en şaslı c ne?
-ambulance *
(bkz: iğrenç espiler)
bizdeki "s" nin gavur versiyonu. gereksiz espirilere ilham kaynağı olduğu tarihte sıkça görülmüştür.

+söyle bakalım en şanslı c ye ne denir?
-hehehe biliyom olm ben onu tabiki de ambulance denir.
+yoooo görümce denir kığğhh hıss hıss ss.
-yav olm başka işin yok mu senin?
(bkz: melanie c)
cehaletin c'si.. ayrıca itu asırlardır çağdaş.. ama onda ç var geçerli değil..
amcam daki c dir.* *
altıncı nesil yazar. hoşgelmiş...

(#6373109) ben de bi tuhaf oldum şerefsizim. *
sözlük formatında sıkıntı çeken atsızcı olduğunu düşündüğüm altıncı nesil yazar.
(bkz: #6513454)
(bkz: #6513402)
(bkz: korkuyorum sözlük)

edit : (bkz: #6513533) atsızcı olduğu an itibariyle kanıtlanmıştır.çapulcu ülkücü ne lan!
dünyaya hükmedenin kendisi değil, kendisinin ataları olduğunu anlayamayan yazardır. kendisinin şu anda dünyaya hükmedememesi ise, tüm böbürlenme hakkını elinden almaktadır.
(bkz: tatsızcı)
açtığı başlıklar için kendisini takdir ettiğim nesildaşım.
(bkz: #6513706) bu entryden de anlaşıldığı gibi kendisi gök-tanrıya tapmaktadır. yoksa gök-tengri mi demeliydim?
(bkz: çükünün yerini yeni öğrenen ilkokul çocuğu şakası)
arapçıların ve bölücülerin hedefinde kalmış gerçek türk'çüdür. o kadar gerçek türk'çüdür ki çakma milliyetçilerin çakma ideolojilerine karşı gerçek türk gibi savaşır. arapların kuyruk acısı çoğu zaman türk'lerin buyruğunda olmalarıdır. gizli arapçılık ile demokrat görünen her yobaz, klavyesinin gazabına uğrayacaktır.
sana bir c yapayım mı?
(bkz: susam sokağı)
kız esprisi. ambulance diye devam eder. böyle aptal ve bel altı esprileri iq seviyesi maymunlarla eşit olan kızlar yapar. iğrençtir
faşist diyenleri kültürüyle boğar. türk'çülük yapmaya faşistlik deniliyorsa, gurur duyacaktır. faşist diyen yazarların arap özentisi olduğunu göstermiştir.
görenin orta asya dan az önce göç ettiğini sandığı yazar. bi agresif bi bişey.

birde serbest çağrışım olarak :

(bkz: dj funky c)
yaşı kemale ermiştir. yaşından şüphe edenlerin soyunu belli etmiştir. gr. beyin olmadıkça onun yazdıklarını araplara karşı savunmak ancak arabın işidir. soya küfür etmeyen, soyların özelliklerini ortaya döken yapısı vardır. bununla beraber, o soydan birinin olduğunu göstermek küfür olarak algılanıyorsa algılansın. atatürk milliyetçisi, türk milliyetçisidir.
sözlüğün yeni hedefi. siz gidip pkk destekçesi adamlara ses çıkarmayın. siz gidin kürt açılımı adı altında pkk'yı aramıza sokun. hatta size güzel bir teklif de yok değil. hem seyahat hem seks içerikli.*
(bkz: comic sans)

evet comic.
arap düşmanlığı yapan yazar. araplar hakkında düşünceleri beni ilgilendirmez. fakat araplara hakaret ederse, yalanlarla yaftalarsa, bilmediği konulara burnunu sokarsa hiç hoş olmaz. benden söylemesi.
araplar hakkında tespit yapan yazar. hakaret etmişliği yoktur, tehdite gelmez iknaya gelebilir.
(bkz: ambulance)
sözlüktekilerin aşırı bencilliklerinden yorulmuş yazar. hep bana hep bana olmaz!