bugün

mavi ve lacivert.
sarı lacivert kombinasyona sahip renklerdir. net..
Beyaz, lacivert ve siyah.
Bordo-gri, bordo-siyah, taba-beyaz, taba-haki, beyaz-buz mavisi, beyaz-pudra pembesi vs.
Mai-beyaz. Eski Türk devletlerinin bayrakları çokhoş.
Eskiden hangi renkler birbirine daha çok uyar diye düşünür, günlük hayatımda da kendimce uydurduğum bu kuralların dışına çıkmazdım. Şimdiyse gözüme güzel geldikten sonra her renk birbirine uyar diyorum. Tüm renkleri ve onların birbiriyle uyumunu seviyorum. Renklere özgürlük *
beyazla her renk uyumludur ve uyum derdi yaşanmayan renktir. eskisi kadar çok kuvvetli olmasa da (anne bıkkınlığı ve sık sık çamaşır çıkma derdinden dolayı pek alamayan biriyim çocukken kıyafet dolasıyla çokça bıktırmışımdır) hala beyazsever biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim. beyaz-siyah/mavi/yeşil/kahverengi/mor/sarı/pembe/turuncu/kırmızı vb. her renk uyar.
not; ayrıca beyaz kıyafetlerde terledi mi kıyafet koklamaya sorunu yok fazlasıyla rahat çözümü var kirlendiğini görünce at çamaşır makinasına yıkansın olsun bitsin.
Siyah- beyaz.
Beyaz tenli, mağrur bakışlı bir kadın ve zümrüt yeşilinden zarif bir elbise. işte sizlere hayatın iki rengi.
övünmek gibi olmasın da

(bkz: sarı lacivert)
mor-sarı.
mor-siyah.
mor-lacivert.
kırmızı-siyah.
bordo-altın sarısı.
renksizlik yani siyah ve beyaz her şeyle uyum oluşturuyor.
siyah beyaz.
siyah kırmızı
turkuaz kahve rengi..
Beyaz kırmızıya, kadın ikisine yakışır.
mavi ve siyah.
siyah-beyaz.
siyah-mor.
siyah-kırmızı.
Siyah-lacivert-beyaz.
Kırmızı-siyah.
sarı-siyah.
Sarı ile kırmızı der çıkarım. Biz bu iki renge aşığız arkadaş.
Gri turuncu.
Siyah beyaz film gibi biraz...
bu site yardımcı olabilir:

https://www.sessions.edu/color-calculator/
siyah ve x.

gerisi farkmaz siyah varsa tüm uyumsuzlukları kapatır.
göz zevkini ve estetik algısınız olumsuz yöne çekmeyen renklerin birleşimidir.

kırmızı beyaz.
siyah beyaz.
siyah kırmızı.
siyaaaahhh-beyaaaazzz.