bugün

Şehir dışına yolculuklarda sıklıkla rastlanan tavuk çiftliği kokusu

Kedi ölüsü kokusu (muhtemelen her büyük canlının ölüsü öyle kokmakta)

Diş ipiyle dişleri temizledikten sonra ipteki o koku (bir nevi ağız kokusu)

Pişmekte olan turp otu ve bakla kokusu.
Çürük soğan, lahana ve karnabaharın haşlanmışı ve leş.
(bkz: arap sabunu)
yok böyle kekremsi yapışkan bir koku amk.
Tursu kavurmasi kokusu. Ciddiyim berbat. Hele sicakken kapagi bir aciyorsun pooff surata dogru iyy.
Lor peyniri kokusu.
(bkz: titan arum)

ceset kokusu.
Deri Tabakhane kokusudur. işçiler koku alamaz hale gelir, hatta bu çilekeş işçilere Bedbaht denilirmiş.
O süslü ayakkabılar,çantalar kolay olmuyor.
3 gün yıkanmamış insan kokusu. leş leş.
şu dp'de satılan tom ford parfumunu almayın. olmuyor, yapamıyorlar işte. ne zorluyorsunuz amk. otobüste metroda sikiyorsunuz burnumuzun her noktasini.
Sıkı durun söylüyorum. Dünyanın en pis kokusu çiyanın salgıladığı sümüksü maddesiymiş. Şaşırdınız demi. Bende öyle...
insan leşi.
Bi erkek olarak malesef bu kokuyu duymak zorunda kaldim calistigim is yerinde cöpleri dök demislerdi tuvaletteki cöpü bi açtim en az 1 aylik cöp orda duruyor ve içi ped doluydu gerisini siz düsünün.
Başımdan geçen bir anıyı anlatayım. Metrobüsdeyim bir gün. Hangi durak olduğunu hatırlayamadım bi teyze bindi metrobüse. Elinde bir poşet var. Poşet nasıl iğrenç kokuyor anlatamam. Kokunun poşetten geldiğine yüzde yüz eminim. Artık ne varsa içinde halen de anlayamadım zaten. Neyse Koku bütün metrobüsü kapladı, herkes burnunu kapamış havasızlıktan bayılacaz artık. Baktım millet çantalarından deodorantları parfümleri çıkarttı metrobüse sıkıyor. Neyseki iki üç durak sonra teyze indide rahat bir nefes aldık. Yoksa dayanılanacak gibi değildi. Allah rastgetirmesin bir daha.
Sigara kokusu üzerine sıkılmış parfüm kokusu.
çürümüş yumurta. üstüne kralını tanımam.
Sözlüğün bi kokusu olsaydı eğer üst sıralarda yer alırdı Eminim.
Hamur haldeki kağıt kokusu.
Bitmiş baskı balata kokusudur. Iyk yine tiskiniyorem.
Askerde iken çarşı izninde gittiğim dönercinin kapısından girdiğimde aldığım koku amk mandıra gibi kokuyordu iskender 5 liraydı var sen düşün.. *
Yumurt yiyen insanın 'osuruğu'.
yanık külotlu çorap kokusu.
2 günlük insan cesedi kokusu.
Çok ütopik olmasın derseniz hidrojen sülfür gazı.