Altındır ne dersen de.
merak edilen yatırım aracıdır.

misal dolara bakıyorum tam geçen sene bu gün ile arasında %5 artış var.

altın ise geçen sene ile bu gün arasında %31 artış var.

ev desen hepsinin değeri düştü.

şu an görünen altının çok iyi kazandırdığı.
görsel
Bir tüyo bir haber duymadıkça yükselmiş bir şeyi almak zarar ettirir. Düşük olup yükseleceğini tahmin ettiğiniz şeylere yönelin.
Elde sensin, dilde sen, gönüldesin baştasın...

Güzel yatırımdır.
amerika ve ingiltere devletlerin altınlarını kendi bankalarında saklıyor. gerektiğinde el koyuyor, gerektiğinde sikinin keyfine göre atadığı birine devrediyor.

altın bu dünyadaki sistemin tek geçerli ve gerçek kıymet kriteridir. en güvenli yatırımdır. yarın dünyadaki tüm para birimlerinin anası s2lebilir. altına bir şey olmaz.
Maddi güç yeterli ise. Ev, arsa,tarla gibi, mülkiyet.
daimi güçlü yatırım, sağlamdır .
Sola yatırımdır.
Öhm, neyse.
1 yıllık vadede yastık altı altın.
Kuyumcudan alıp yastık altına atın.
insanın kendine yaptığı yatırımdır!
oku, araştır, öğren...
sonra ne kazanmak istiyorsan kazanırsın...
veya neden kaybettiğini anlarsın...
o da bir şeydir, hatta en önemli şeydir!
Kardeş sen ekonomist misin?

Dahi var sözlükte.
Azizim topraktır. Alacaksın bekleyeceksin. Uçmaz, kaçmaz, akmaz. Bir iki al sattan sonra ufaktan kenarından tatlı tatlı kemireceksin. Yiyeceksin yani , hakkını vere vere. Zira gözünü ancak toprak doyurur.kapiş?
ben yatirimimi gergedan yemi uzerine yapiyorum. Cok iyi getirisi var.Kesin dene.
Çevredir.çok kişiyi tanıyın, kartvizit biriktirin.
ahmak fonuna para koymak otv ödemek verginin tekrar vergisini ödemek maşallah maşallah.
yaş kaç olursa olsun mutlaka bir yabancı dil öğrenin lütfen. yatırımın mutlaka olması gerekenidir.
ufkunu açar,
ülkede olan bitenin dışarıdan nasıl göründüğünü okur öğrenirsin,
iş bulma olasılığın bir tık ileri götürür seni.
bir banka şube müdürüne elden para vermektir.
kendine yatirimdir.
Kısa vadede Kesinlikle ev almaktır, yada ihtiyaç dahilinde değilseniz bekleme gibi bir derdiniz yoksa altın diyorum.
Kesinlikle tl değildir.
(img:#2339961)
maddi olarak altın,beyaz eşya ev gibi şeyler. manevi olarak da yabancı bir dil ve kültür birikimi.
Bilgi birikimi olarak Kendine yaptığın yatırımdır.