bugün

insanın içinin kafesteki kuş gibi çırpınmasıdır.birlikte zaman geçirdiğinde tam tarifinin yapılamayacağı tuhaf bişeyler hissetmek kalbin başka atmasıdır.
"En güzel aşklar askerde başlar" sözünü hatırlatır bana ister sitemez.

(bkz: eline aşık olmak)
içinizi ısıtan... sevildiğinizi hissettiğiniz... çok sevdiğiniz... ve tüm bunları paylaştığınız aşktır, en güzel aşk.
bağıra bağıra seni seviyorum dediğiniz ve duyduğunuz aşktır, en güzel aşk.
bunları yazarken bile yüzünüzü gülümseten aşktır, en güzel aşk.
bunları yaşayan şanslılardanım. (bkz: evren adalar) (bkz: selfless)
ama aşkımı kaybettim. (bkz: sevgiliyi özlemek)
en güzel aşkı yaşattığı için ona binlerce kere teşekkür ederim.
umarım herkes yaşayabilir.
özlemim, özledim. *
karşılıklı olan aşktır.
dışı değil, içi güzel olanla yaşanandır. dışı güzel olanla strestir aşk. içi güzel olanlaysa aşktır. görüntüye değil de ruha önem veren insansa aşkı en güzel yaşayandır.
cristina - bana öyle geliyor ki sen ve juan antonio hala birbirinize aşıksınız. sizi birlikte görünce anladım.

maria elena - aşkımız sonsuza dek sürecek. sonsuza dek. ama yürümüyor işte. işte bu yüzden hep romantik kalacak.çünkü hep yarım kalacak.

(bkz: vicky cristina barcelona)

(bkz: woody allen)
haluk levent in de dediği gibi zor olandır. en güzel aşk zor olandır.
kavga etmeden, kıskançlık duygusu içinde tartışmadan, her zaman görüşülebilen, sevdiğini ve sevildiğini belli eden, her zaman birbirine destek olan ve bir ömür sürecek olan aşkttır. Ve bu yüzdendir ki mükemmel aşk yoktur.
insanın kendi duygularıyla algıladığı sevme halidir. aşkı iliklerine kadar yaşamaktır.
zor olan fakat sonu mutlu biten aşktır.
- henüz yaşanmamış olandır.
sessiz aşk.
yaşanmamış aşktır.
'Sen benim herşeyimsin' diyenlerin aşkı değildir. En güzel aşkta şefkat vardır.
spartacus'tan quintus ile lucretia'nın aşkıdır. yok böyle bi aşk be.
(bkz: istanbul)
önünde çok engel var olan aşktır.
yasak aşktır.
zor olandır.
ilişkinin ilk 3-4 yılıdır. sonra sen hıyar o da patates işte.
zor aşktır.
platonik aşktır. bakışma, kesişme, -aa güldü bana- evreleri tadından yenmez. boka sarmadığı sürece güzeldir efenim.
henüz yaşanmamış olandır.
onun yanında mahçup ifadeyle olduğun zamanlardır. o tatlı utanma duygusu çok güzel işte.
beşiktaş tır.
güncel Önemli Başlıklar