bugün

emre belözoğlu milli takımı bıraktı. şerefinle ve hırsınla onca sene o formayı taşıdığın için teşekkürler!
milli takımı bırakan futbolcudur. darısı futbolu tamamen bırakmasınadır.
terbiye timsali alt yapısından çıktığı takıma küfür etmiş oyuncudur. mukadderat bu olsa gerek!
süper ligin en çirkef oyuncusu emre belözoğlu/#13652345
doların üzerine resmi basılan ilk türktür azizim...
ettiği küfür fb'liler dışında kimse tarafından savunulmuyor. adam gibi çıkıp da taraftar densizlik etti ama milli takımın kaptanı olan bir insan bunu yapmamalıydı demiyorlar. sonra suçlusu da bu hareketi eleştirenler oluyor. azıcık adamsa o formayı giymez artık.
doğuştan beri fenerbahçeli olduğunu söyleyen, çizgisini bozmayan bir futbolcu. bu adam gs'deyken de böyleydi...
yine sinirli ve agresifti. ne değişti de herkes düşman oldu ? forması değişti. o bir profesyonel futbolcu ancak onun ilk takımını tutanlar hıyarın önde gideni.

bugün maçı izleyemedim. bu olayların linki varsa mesaj atın. he ayrıca güzel, seksi hatunlar da merhaba diyebilirler. mucuks...
milli takımın ve fenerbahçe'nin cengaver futbolcusu. kollektif orospu çocukluğunun tespitini yapması, bir kesimi kızdırmıştır. unutulmamalıdır ki bir futbolcu milli formayı giydiği anda kalbi tek şey için atar ''türkiye''. ülkesini sevmediğini, o ülke milli takımı için ter döken futbolculara küfür ederek gösteren orospu çocuklarına, orospu çocukları demesi kimseyi rahatsız etmesin. haklı bir tespitte bulunmuştur.
tipik fenerbahçe futbolcusu. tam takımını bulmuştur.
bir türk futbolcu milli takım formasını giydiğinde kalbi tek şey için atar oda para.
tipik futbolculardan farklı olarak saha dışında ve katıldığı programlarda tribünlere oynayan topçudur.. saha içinde söylediğine göre kazanma hırsı yüzünden tamamen değişen agresif, çirkef, hiç tanımayanın bile ''-anaa orospu çocuğuna bak la'' diyerek tasvir ettiği tiptir..(o kadar iyi annesi var ki, onun ne ettiği var hayır duasından başka diyorum kendi kendime,, ama bu ayıp haddini aştırdı ona, amacım bağcıyı dövmek, mecazen konuşuyorum)

kısaca, fenerli olsam feneri bırakırım bu ezik yüzünden, defol git milli takımda ne işin var karaktersiz.. senin krampon çivilerini eyeleyen hagi, sana teknik öğretti de,, ahlak, olgunluk dersi veremedi mi? o zaman ona da yazıklar olsun..
kendisine burada havlayan köpeklerin sözüne kulak asmaması gereken büyük futbolcudur. hak edene hak ettiği şekilde cevap verdiği için kalbimizdeki yeri iyice pekişmiştir.

helal olsun...
(bkz: emre nin taraftara orospunun evladı demesi/@sikender)
hırvatistan maçında bir köşe vuruşu sırasında tam da kameralar kendisini çekerken tribündekilere "orospu evladı" dediği açıkça okunan, terbiyesiz.
tencere yuvarlanmış kapağını bulmuştur. tipik fener futbolcusudur.
hırvatistan maçında ettiği küfürü saraçoğlunda sana etseydi böylemi düşünecektin gene.
- gördünmü fevzi abi, orospu çocuğu diyo bize.
+ emre olum o. ne diyorsa doğrudur.
taraftara orospu evlatları demiş.

yalan mı demiş, değil misiniz? 10liraya tshirt alınca, o mağazada çalışan herkesi de satın aldığını sanan geri kalmış köylü bir milletsiniz. 50 lira verip maça gidince de oyuncuyu da almış olduğunuzu sanıyorsunuz. adam başarılı. ne derseniz diyin. kendisine hakaret mi ettirecek 3 kuruşluk pezevenklere. normalde aynı yolda yürüme şansı bile bulamayacağınız adama küfredeksiniz o da size eyvallah mı diyecek? ananızı sikse yeridir lan. parasını da verir merak etmeyin.
doğal olarak kendisi gs taraftarını çok iyi bilmektedir. ben burada hakaret değil bir adet tespit görüyorum aslına bakarsan.
aynaya bakmayan amın oğlu estebandır.
milli takımı bırakması değil bir daha alınmamak üzere siktir çekilmesi gerekendir. bir değil iki değil, yaptıkları arşı aşmıştır.

buyurun buradan bakın;

http://www.youtube.com/watch?v=pS7_XOoys5w
aklımda hala galatasaray'lı emre olarak kalmış çirkef futbolcu.
sayesinde; ücreti mukabilinde annesini kiralayacak yazarların olduğunu öğrendiğimiz futbolcudur. aynı yolda yürümek ne lan, adam benim milli takımımda oynuyor, senin fantezilerin olabilir kendisiyle alakalı, ama benim için sadece futbolcudur. milli takım bu, göt baş oynatma platformu değil.
Hakeme, futbolcu arkadaşlarına, taraftarlara etmediği küfür kalmayıp sonrasında röportajlarda "ben büyüdüm, tepkiler çok ayıp şeyler, küfür yakışık birşey değil" vs deyip ortalıkta dolaşan şahıs.
türk taraftarına orospu evlatları diyerek ne mal olduğunu göstermiş bir zamanların futbolcusu.
kendisini pek sevmem oynadığı futbol kısır bir futbol katkı payı yüzdeleyince çok düşük bana göre gereksiz ama bir insan galatasarayda yetişti diye o takımı bırakıp başka takıma gidemez mi ? futbolcu lan bu işi bu hangi takıma giderse onu en çok sevmek zorunluluğunda. ya bizim insanlarımız çok orospu çoçuğu cidden yok biri söver biri hain der bok püsürük.
volkan ile taraftar arasında bir gerginlik varken gelen ve, "bi yapmayın abi, hadi lütfen sakin olun orospu evlatları" tarzında bir şey demiştir. taraftarı sakinleştirmek için birebir söylenebilir bu laf.

http://www.youtube.com/watch?v=UKJiAAc0S-8
milli takımda oynamış olduğu derhal unutulmalıdır.