bugün

görsel
neden tepki gösterildiği anlaşılamayan teknik direktör. emre' ye kızacağına ankaragücü' ne net skorla yenilip elenmiş takımına kız. adam görevini yapıyor, ne kızıyorsunuz ki ?
fenere geldikten sonra iflah olmadık. uğursuz !
görsel
Kendisinden nefret ederim ama Niye tepki görüyor anlamadım.

Maçı mı vermesi gerekiyordu?
Karşılaşmanın son dakikalarında kendine küfür eden fener tribünlerine dönüp "sizin amuğuza goyacam" der gibi kafa salladı ben bile korktum.
2-0'dan maçı vermiş.

yakında şutlanır.
görsel
görsel
O ve bu bir araya gelmis ve çocuk yapmış.
Çok zeki olmayan ama çok zengin bi türk topçu.
seçil erzana 4 milyon 350 bin dolar kaptırmış. türk parasına çevirmeye çalıştım ama hesaplayamadım öyle bir para.
katıksız bir orangutan çocuğu olduğun için uğraşıyor olabilirler...
Fenerbahçe’ ye gitmeyip uefa’ yı kazanmış efsane kadronun üyesi olarak kalmayı tercih edebilirdi. Şu an çoğu galatasaraylı antipati duyuyor kendisine. Haklılar da…
görsel
Galatasaray’ da değil fenerbahçe’ de sergilediği agresif tavırlar ile hatırlanmaktadır.
bir orangutan çocuğu nasıl olur en büyük kanıtıdır...
Organize suç ve şike örgütü Fenerbahçe tarafından her dahim sahiplenip, her daim evlat olarak adlandırılmış boş beleş bir tip.

kendisi de her daim organize suç ve şike örgütü Fenerbahçe ilkelerine ve değerlerine bağlı olduğunu vurgulamıştır.
galatasaray terbiyesi ile büyümüştür !..
Türkiyenin sayılı birleştirici güçlerindendir, herkes uyuz olur bu yerden bitmeye.
BEN NORVEÇ iLE iLGiLi BiR ÇEK OLAYI YAŞADIM ..YABANCI ÜLKELERDE TURiSTiN VERGi-FiNANS iLE iŞi OLMAZ ,ANCAK BANKADAN PARA ÇEKME O KADAR.

BiR KiŞi ÇEK YAZMIŞ MOBiLYA -RESTORE YAPTIRMIŞTI (AYRINTI YAZMIYORUM)

ÇEKiN HESABINDA PARA YOKMUŞ BANKA ÇEKi POLiSE GÖTÜRÜN(SAVCILIK FALAN DEĞiL,MAHKEME DE YOK,ŞiKAYETTE YOK) TUTANAK TUTACAK VE ÇEK ZAPT ALTINA ALINACAK ,SONRA ÇEKi SiZE VERECEKLER BANKAYA GELiN DEDiLER. 1,5 SAAT SÜRDÜ YOL DAHiL.

ÇEKiN MiKTARINI BANKA ÖDEDi, Muvafakatname GiBi BiR ŞEY iMZALATTILAR ,YANi PARAYI ALANIN iZNiNi ALDILAR (FAZLA ANLAMIYORUM), iŞLEMLERDE ADINIZ GEÇECEĞi iÇiN,ÖZÜR DiLEYiP ,OLAYI BiTiRDiLER.
MEĞER O SAAT, ÇEKi VEREN ANINDA NORVEÇ'iN NERESiNDE OLURSA OLSUN BULUNUP KARAKOLA DAVET EDiLMiŞ ,TÜM MAL VARLIĞI DONDURULMUŞ..

(O GÜN iÇiN YAZIYORUM 25-30 SENELiK OLAY) BURADA OLSA iCRA -SAVCILIK-MAHKEME,,POLiS ADAMI BULACAK.BUNLAR iÇiN AVUKAT-PAPA LAZIM.
HACZE GiDERKEN POLiS iSTEYECEKSiN ,HACiZDE KAVGA-DAYAK HATTA DAHA BETERi OLABiLiR . NEYMiŞ ÇEK ALMIŞSIN.

BEN BiLiYORUM ÇOK RASTLADIM ,GÖTÜNDE DON OLMAYAN ADAMA ÇEK DEFTERi VERiLiRDi.
BiLMiYORUM ŞU AN NEDiR DURUM ,AMA GALiBA ÇEK VEREN HAPSE BiLE GiRMiYORMUŞ .
SENET iŞi DAHA BETER ,AL KIRTASiYEDEN SENEDi YAZ ,5 MiLYON 50 MiLYON..

ALLAH KiMSEYi BORÇLU YAPMASIN HACZE DÜŞÜRMESiN.
Hükümet olsam, futbol camiasının iliğini sömürürdüm.
son olarak fatih terim fonunda adı geçen kişi.

konudan kişilerden bağımsız olarak...

fatih terim fonu konusu-soruşturması-tartışmalarına bakıyorum da, bazı değişik hukuku olan bir ülkelerde (avrupa, hele ki amerika'da... amiyane tabirle kan alırlar adamdan) bu vb durum yaşansa; kara para, vergi kaçakçılığı suçlamasıyla bu olayda adı geçen herkesin tüm hesap mal varlığına el konulmuş, tutuklanmıştı. sistem dışına çıkarıp vergi maliye finans sistemi denetimde olmayan işlemlerle elde edilen her türlü kazanç kara para kapsamına alınır.
hele ki o ülkelerde savunmalarda geçen kayıt dışı-kara parayı "ben sadece teslim ettim, teslim aldım" diyen mi, ya da "ben az verdim, sonra sistemden çıktım" diyen mi, veya "dolandırıldım" diyen mi vs vs masum rolü yapanlara hakim "zekamızla, yargı sistemiyle dalga geçiyor" diye ekstra ceza verir.

oralarda maliye-vergi-finans sistemi dışına çıkardığınız paranızla kalkıp resmi olmayan ve elden gayri resmi yollarla çantalarla milyon dolarlar alış veriş kazanç işine girip paranızı kaybettiğinizde gidip şikayetçi olamazsınız, mağdur olamazsınız. eğer ben dolandırıldım, şu kadar milyon dolar elden çantada verdim diye şikayetçi olursanız bu suçu ikrar olur. aileniz dostlarınız arkadaşlarınızın bile başını yakarsınız. bu çevrenizde olan insanların mal varlıklarında açıklanamayan-gelire göre orantısız artışlar bile onların da mal varlıklarına el konulmasına neden olur. 7 sülaleniz araştırılır. sadece 3-5 yıllık süreç değil, tüm yaşamınız boyunca gelirleriniz incelenir.
inanın bana öyle bir hale gelirsiniz ki "keşke maliye bakanlığının binasını havaya uçursaydım. daha az çile çekerdim" dedirtirler.

bırakın çantalarda kayıt dışı (kayıt dışı her para kara paradır) milyon dolarların elden ele verilmesini, arkadaşımın yaşadığı; isviçre'den türkiye'ye gelmeden önce barda arkadaşlarıyla eğleniyorlar. 3 ay kalmış olduğu arkadaşının kullanmadığı ikinci evi için ona vereceği kullanım-kira ücreti ve elden almış olduğu borç için, türkiye'ye de gidiş yapacağı (arabayla gelecek, hava atacak ya) üzerinde yüklü miktarda para var. barda hesapları öderken tomarla 1-2 sefer parayı çıkarıp ödeme yapıyor. ne mi oluyor, polisi başında buluyor, alıp karakola götürüyorlar. paranın kaynağı, ne iş yaptığı, ne vergi ödediği vs vs sorgulamalar... sabah olunca serbest kalıyor.

neyse ki özgürlükler ülkesi yurdumda yaşadığımız için çok şanslıyız.
uyanık olduğunu sanan kolpa beberuhi.