bugün

ercan tanerin deyimiyle ;

- sakin olun demek miş.
emre belözoğlu'nun volkan'ı saakinleştirdikten sonra söylediği söz. kameralar yakaladı.
emrenin taraftarları sakinleştirme şekli.
emrenin taraftara yaptığı saygısızlık . bu adama milli takım için dinlendirme verilmeli bu noktadan sonra .
(bkz: kahretsin)
bir yavşaktan duyulduğunda ciddiye alınmaması gereken küfür. bu yavşak kim olursa olsun, ister milli takım kalecisi, ister milli takım kaptanı(!)... siktir edin gitsin...
50.000 kişiden küfür yedikten sonra mübah olan eylem.
not: fotbolla alakam pes veya fifa ile sınırlıdır.
karadenizde orospu uşakları deyü geçer.
(#13649638)
aynı cümleyi kullanan zamanında kendi taraftarı içinde kullanmıştır.

(bkz: volkan demirel in kendi taraftarına küfür etmesi)
takımı kurtarayım, hata yapmayayım diye götünü yırttın di mi koduğumun piçi? çirkeflik, şerefsizlik senin kanında var zaten amk.
sözlük formatını bilmeyip, sözlük üzerinden emre'ye hakaret edenlerinin de bulunduğu annesi kamusal hizmette çalışan çocuklardır.
türk futbol tarihine geçmiş küfürdür. ama bir "ebenin amı ali sami" değildir!
galatasaray taraftarının anlayacağı dili en iyi bilen kimselerden biri tarafından sarfedilmiş sözler.
Emre'ye gelen tepkilere bakılınca yerine ulaşmış olduğu görülen tanımlamadır...
stad ve ekranlardaki milyonlarca milli takım taraftarının annesine sövebilen milli takım formalı iki tane eziktir topu topu.
en çok kullandığım sövgü bu çünkü Türkiye'de koloni halinde gezen nereye baksan görebileceğin ve anlayabileceğin tipte bir niteleme sıfatıdır. Küfür değildir.
sözlük yazarlarının yarısından fazla.

allah tez zamanda canınızı ala.
Yumurta topuklu ve sivri burunlu ayakkabı giyenlerdir genelde.
psikopat sikenlerdir genellikle....
ben formati sen anın amındayken ssg denilen piçle yazdım sene 2000 onun format anlayışı pena idi.

(bkz: sen ne diyon lan değişik)
ananızı sikeyim lan sizin şerefsizler.
Bol bol kullanıyorum
(bkz: amına kodumun evladı seni)
Türkiye'de sayısı bayaa fazla olan kişilerdir..
Atatürk, cumhuriyet ve devlet düşmanı olmak hepsinin ortak özelliğidir. Kurtuluş savaşından kaçan dedelerini, denize döktüğümüz ecdatlarını sikeyim ben onların.