bugün

overrated'ın türkçesi.
güneşli ve güzel günlerin sona erip, sonbaharın kasvetli ve depresif bir yağmurla birlikte kendini göstermesi üzerine yeni albüm hazırlıklarına başladığı duyumunu aldığımız, bağrı yanık şarkıcı...

ulan emre, milleti üze üze kendine ev yaptın !!!
arkadaş üniversiteye başladım, abimizin emre aydın olarak ilk albümü çıktı. üniversiteyi bitirdim 2. si çıktı. demem o ki; üniveriste hayatıma damgasını vurdu. ne zaman o albümden şarkılar dinlesem, aklıma görükle gelir, bursa gelir, öğrenci evim gelir, yediğim kazıklar ve naneler gelir. bravo sana emre, sanki 4 yıl senin için gittim ben bursa'ya !!!
aralıkta çıkacak olan 22 sanatçının orhan gencebay şarkılarını seslendireceği albümde, gencebay'ın bir teselli ver eserini seslendirecek olan sanatçı.
bugün fizik öğretmenimin derste okul grubunun solisti arkadaşa 'dipteyim sondayım depresyondayım'ı senden dinlemek istiyorum 'demesiyle her yaştan dinleyicisi olduğunu idrak ettiğim şarkıcı.

(edit: emre aydın severim.)
iyi şarkı yazan, fakat canlı performanslarında çok kötü söyleyen bir şarkıcımızdır.
teoman'ın sürpriz şarkısını güzel yorumlamıştır.
23 ekim 2011 van depremi için resmi web sitesini kızılay bağış sitesine yönlendirmiş sanatçı.
dün gece saat gece üç buçukta kanal değiştirirken 5'er beşer programına denk geldim. Tam kanalı yeniden değiştirirken seyirciler arasında emre'yi fark ettim... sevgilisini izlemeye gelmişti; içim acıdı.

ben emre sendromunu bundan 2 sene önce atlattım sanırken, atlatamamışım aslında.

hemen kanal değiştirdim, sahnedeki mine'ye sevgiyle bakan emre'yi görecek gücüm yoktu...

tanım: bundan sonra şarkı yazamayacak adam. mutlu bir aşık çünkü artık.
sing your song'tan beri takip ettiğin şarkıcı.

şahsi kanaatimce türkiye'nin en iyi söz yazarı olmasıyla beraber, çok da güzel şiir yazar. her cümlesinde ayrı bi tat, ayrı bi hikaye ve acı haykırıyor. bkz vermeme gerek yok sanırım, bilen bilir.

bi insan, kendisi için böyle sözler yazabilen birisini nasıl terkedebilir ki..
tüm klişeleri mükemmel bir şekilde işleyerek başyapıta dönüştüren yani nesil sanatçı.
dalında yetkin bir yere sahip.

ayrıca kendine ait sözlerinden anladığım kadarıyla çağımızın sultan-ı şuara sı.
http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=44347
çakmat-ül arz.
teoman'dan sonra bu da azalarak bitse çook güzel olacak valla.bi de şebnem ferah'ın da sadece reklamlarda şarkı söylemesi fena olmazdı.allahım çok şey mi istiyorum.
hep aynı stilde şarkılar yapmasından dolayı eskisi gibi tutulmayan türk rock sanatçısı.
ergenlikten çıkamamış looser.
öyle bi düşsün ki bi daha kalkamasın ergen mıknatısı.tmm bilader biz de kazık yedik birilerinden ama insan bu kadar sığ anlatır aşk acısı denen şeyi ya.mal mal şarkı sözü kasarak,mutsuz aşmış adam tripleriyle nereye kadar amk.türk müzik pyasasının cem adrian,hail sezai hdfhdsfhjoğlu ile en overrated adamlarından biri.
ofis çalışanı arkadaşlarımın hayran olduğu ve yüksek sesle tüm gün dinledikleri, hal böyleyken benim de ısınamadığım sanatçı.
--spoiler--
bugün dağıldım, bugün yoktum.bugün siyahtım, bugün bıktım!
ömrüm dedim, kat izlerin hep ömrüm, yokluğun...
--spoiler--
--spoiler--
öldüm, bittim, geberiyom, nasıl kodunsa çıkaramıyorum, vay efendim dün tam 4 yıl olmuşta...
--spoiler--

bitmek bilmeyen ergen projesi.
gerçekten canlı dinlenilmesi gereken insan.

kendisiyle ilgili hiçbir düşüncem yoktu. dün gece kuşadası'ndaki konserinde dinledim ilk defa ve gerçekten bayağı başarılıydı.
hissettiklerini şarkıya dönüştürmeyi çok güzel becermiş kişidir.
her ne kadar onla aynı duyguları paylaşmasamda en çok dinlediğim ve sevdiğim sanatçılardan biridir.
Feridun Düzağaç ile birlikte 2000li yılların kelime sihirbazı olarak soft rock antolojilerine girmeyi hak etmiş olduğunu düşündüğüm söz yazarı.
yetinmeyi bilmeyen ve kaprisli türk kızının insana nasıl şarkılar, sözler yazdırabileceğinin göstergesi olan müzisyen.
sürekli depresyonda sürekli hüzünlü olan şarkıcı.