bugün

Facebook hayran sayfası çok yakında 3 milyon olacak sanatçıdır. (bknz. https://www.facebook.com/emreaydin)
tam dört yıl olmuş dün şarkısıyla, antipatimi yok etmiş şarkıcı. sağlam söz yazarlığı var.
Resmi facebook sayfasını(http://www.facebook.com/emreaydin ) 2.993.080 kişi beğenmiş.Büyük ihtimalle yarın 3 milyon olur.Hangi Türk şarkıcının bu kadar hayranı var? Adam bariz bir numara.insanlar hala Emre Aydın şöyle Emre Aydın böyle bik bik konuşuyor.Başarılı insanları eleştirmeye ne kadar da meraklı bir toplumuz.Tüm şarkıları ağlak vs. vs. adam konsept albümü yapıyorum diyor, şarkılarımdaki kadar mutsuz değilim diyor, hüzünlü şarkılar dinlemeyi sevdiğim için hüzünlü şarkılar yapıyorum diyor siz hala sürekli ağlıyor diyorsunuz.Uzun lafın kısası sevgili Emre Aydın'la gurur duyuyor, başarılarının devamının diliyoruz.Ha bir de Emre Aydın candır.
(bkz: bir keremcem değil)
ergenlerden uzak tutulması gerekendir.
Harika bir şarkıcı olmasına karşın ergen beyinler cevresini işgal etmiştir ama olsun çok severiz biz onu.
Sürekli bunalım şarkılar yapan, acaba ne zaman intihar edecek diye düşündüğüm şarkıcıdır kendileri.
tırt bir şarkıcı. emre bırak ulan bu ayakları, bunalımdan para kazanmak da neyin nesi. emre nin konserine gidilmez. neden biliyor musunuz? çoluk çocuğun sesinden emre yi duyamassın. baş ağrısı olur.
bana "t" harfini "ç" okuyabilmeyi öğreten insan. Mesela; Giç gijejeksen bekleme!
bi`insan bu kadar mı içten yazar dediğim, sonuna kadar fanı olduğum, çooooooooook sevdiğim ve fanı olduğum için herkesin bana deli gözüyle bakmasına neden olan adam gibi adamdır kendileri. kasımda çıkaracağı türkçe albümü 4 gözle bekliyorum.
Her ne kadar depresyonda gibi dursa da aslında çok mutlu olan, MTV ödülü alan çok başarılı şair, sanatçı.
parçalarını yürekten yazan ve seslendiren çok başarılı olmasına ragmen mütevazi kişilige sahip olan bir sanatçımızdır.
(bkz: emre (b)aydın)
türk arabesk-fantezi-pop şarkıcısı.
şimdi bu çocuğu dinleyp de rock dinliyorum diyenler, lafım sizedir: skerim belanızı.
bütün şarkılarının özeti:

(bkz: iyiyim ben hep aynı şeyler uyku hapları)
Afilli Yalnızlık şarkısı ile beğeni kazanmış topluluktur.
depresyondan para kazanıp sonra o parayla xanax alan ve facebook'taki fan sayısının 3/2'si ergen olan, çoğu klibi aynı olan, platform topuk giymekten vazgeçemeyen yakışıklı ve avrupa bilmem ne ödüllü şarkıcımız.
en güzel türkçe rock yapan kişilerden. kim ne derse desin şarkıları çok samimi ve duygusal.
özel hayatıyla gündeme gelmemeye özen gösteren ve sadece işini yapan , kendisini git gide daha da sevdiren rockçı.
bu adamın şarkıları türkçe bilenlere yapılmış en büyük eziyettir.

anlamasak keşke.
sesi soluğu çıkmayan şarkıcı. herhalde depresyondan çıktı.
tavırları ve imajıyla çok çabuk havalara girdiğini düşündüğüm ergen nesillerin tercihi.
Ergenlerin en büyük zaaflarından biri.
antalya anadolu lisesi mezunu şarkıcı. ordan mezun bir arkadaşımdan duyduğuma göre lisenin müdürüyle kavgalıymışlar, hiç anlaşamazlarmış. hatta öğle arasında o zamanki grubuyla lisenin bahçesinde konser verirken müdür gelmiş konseri basmış herkesi dağıtmış falan filan. daha sonra emre aydın emre aydın olunca lisenin müdürü ''gel bakalım sen bizim lisenin mezunusun eski okulunda bir konser ver''demiş. emre de ''65bin tl'' gibi çok uçuk bir para istemiş bizim müdürden. dalgasını geçmiş yani.ayar vermiş de diyebiliriz.

bu kadar çok müdürden bahsedince aklıma geldi. ''bizim müdür müdür müdür?'' diye bir saçmalık vardı. ulan nelere gülüyomuşuz zamanında. vay be!
adam olmaz senden denmiştir fakat adam adam gibi olmuştur. söyleyen çok ayıp etmiştir. muhtemelen de bunu söyleyen kişi ona tüm şarkılarının yazma sebebi olan eski sevgilisidir.