bugün

yeni yazar. 18 entrysi vardır şimdilik. *
hoşgelmiş yazardır. nice 18 entryler diliyoruz.
güzel entrylerin sahibi olması dilenen yazar.
(bkz: hoşgeldin)
çaylaklığı bitip yazar olmasını "olley" nidasıyla karşılamış yazardır. hoş gelmiş.
kendisine hoşgeldin diyenlere hoşbulduk demek isteyen yazardır. herkese keyifli entryler.
o ne tatlı bi nick öyle dediğim, bir kişinin ismi böylesine mi yenmeye müsait olur diye serzenişte bulunduğum, ağzımın salyalarını akıttığım, sözlüğe girişiyle bana manevi destek vermiş, canım ve onun içidir.
başinin üzerinde iki dokunaç vardır.kahverengi ya da yeşil renklidir.gövdesinin iki yaninda kanat benzeri yapılar vardir.denizlerde yaşar.yosunlarla beslenir,yosunlarin yapısındaki kloroplastları emer.bu kloroplastlar elisyanın vücudunda fotosentezle şeker üretmeyi sürdürür.elisya da bu şekeri besin olarak kullanir.yunuşakçalardandır.
w01k4n'a açıklaması için teşekkür eden yazardır. özelden soran herkese cevap yazmaktan kurtulmuştur sayesinde.
bayan yazar, yine yazmaz,ona yazılırın son örneği. zira üstümdeki 11 entry'nin 2 si kendisine 4'ü ise kendisine yazanlardan oluşmaktadır.
an itibari ile beni salak tabiri ile niteleyen yazarımızdır kendileri.
çok güzel tespitleri olan, fikir ve görüşlerimizin uyuştuğu yazar. üstelik mastır da yapıyormuş. ayrıca nicki de çok hoş. ailecek severek ve ilgiyle takip ediyoruz efendim.
böyle (bkz: #9205686) komik entrylere imza atmak herkesin harcı değildir..

şunu demek gerekir böyle düşünenlere; vatanı için ölmeye gidenler, sınırda çarpışanlar, günahsız ve hiçbir şeyden haberi olmayan 20'lik saf delikanlılardır, kodaman subaylar değildir.. ve bu saf delikanlıların aileleri orduevlerine dahi giremez inançlarından ötürü, bu genç insanlar şehit düştüklerinde ise kameralar karşısında aileleri ile can ciğer kuzu sarması olunur. ne kadar acı...
(#9330331) bayramını kutlamadığım için bana kırgın olduğunu öğrendiğim benden 5 yaş büyük yazar abla * en kısa zamanda bu hatayı telafi edeceğimi belirtip bayramını kutluyorum ifinim. *
(#10028610) çok şey isteyen yazar ama çok tuttum bu isteğini...*
ilk münakaşa. sözlükten alınan ilk tat. '' 7. nesil olarak alınacak çook yol var daha '' dedirtir kendileri. fikirlerini gayet mantıklı ve açık bir şekilde dile getirebilen 4. nesil yazarımızdır.
kendisi master öğrencisi olup başak burcunun hakkını veren insanlardan nefret etmektedir. ayrıca insanı çatır çatır tehdit edebilecek yapısı ile korku salar ve de efendi adamı da takdir eder.*

3 kuruş para verip ödevlerini yaptırmaya çalışıyor bir de. yazık yazık 2010 türkiyesinde!*

4. nesil yazar, okuyun lan.
(#10353022) sancısı olmayan yazar.
hatasız kul olmaz diyorum, ama konu buraya nerden geldi işte onu bilmiyorum.
(#10648329) sondan ikinci bakınızıyla beğenimi kazanmış yazardır.
çok değerleri entry lere sahip yazardır, seviyoruz kendisini.
güzel izmir'in güzel yazarlarından biri. umarım canını sıkan şeylerden bir an önce kurtulur.
benzeşiyormuşuz, sevimli de geliyor kendisi şuracıktan öpcüklerimi sunduğum yazar.*
websitelerinde, Will be all blown away by the wind of the end? sorusuyla karşılaşacağınız amatör müzik grubu. söz o kadar hoşuma gittiki ileti kısmında kayan yazı olarak kullanabilirim. siteyse gizemli görünüyor, bir o kadarda ürkütücü... wowaowowaww bakınız http://www.elisya.com

aynı zamanda yazarmış efenim kendileri.(#13488265) nolu entrysinde kalb atışları ile doğru orantılı sakarlıkları varmış meğer. koy g*tune gitsin felsefesini benimserse bu tip şeyler başına gelmez. hatta bunun bir üst sınırı nirvanaya ulaşmaktır. kafasını kaldırıp bakması gerekiyor sadece. kasmaya gerek yok. yok öyle bişi yok konsantre ol yapabilirsin...
yarım milyarı varsa evlenilecek bir tiptir.

olsun olmasın, (bkz: benimle evlenir misin)
bir aydır beni resmen suspend moduna almış yazardır.
güncel Önemli Başlıklar