bugün

kendisi gibi düşünmeyen herkesi dinsiz ve vatan haini ilan eden ve izmir'de neden patlama olmuyor diye paylaşımda bulunan tepki görünce bir açıklama yapan ve açıklamanın sonunda da "Yine söylüyorum biz size gidin Izmiri bombalayin demedik, biz gavurun bile durduk yere ölmesine karşıyız." yazan bu haysiyetsizi şikayet edin. yorumlara salak salak cinsel içerikli şeyler yazınca bir fark kalmıyor. eğer eleştiremiyorsanız sadece şikayet edin. bu ve bunun gibilere düşünce özgürlüğü çok fazla çünkü.

https://www.facebook.com/effser?fref=ts
Kendi zihniyeti gibilerle takılırken ekşinin diline düşmüştür

görsel
(bkz: provakatör)
Yaşadığı yerde kına bitmiştir.
azmettirici olarak bir sorgudan geçirilip gereken ceza verilmeli.
kevaşenin, orospunun önde gidenidir. izmir'de neden patlamıyor dediği bomba, bir gün umarım bunun götünde patlar.
orospu olarak teröristlere satılmalıdır.
son günlerde bazı tutuklamalar oldu halkı kışkırtmak, halkı kin ve nefrete sevk etme suçlarından işte asıl tutuklanması gerekenlerden biri bu. hedef göstermek diye bir şey söz konusuysa bu tam olarak tanımı.
Kendisi rahata ermiştir artık. Ülkede ayrımcılık yapmak o öyle bu böyle demek kolay nasıl olsa anasını satayım, iki dakika da birlik olup düşünmek yok.
götüne kazık sokulmalı acilen.
hakkında acilen azmettirici olarak dava açılması gereken insan müsveddesi.
Artık rahatlamıştır herhalde. Evet.
bugünkü izmir patlamasında payı olan terörist çomarlardan sadece bir tanesi.
hakkında yasal işlem başlatılmalı.
artık münasip bir yerine kına yakabilir. ak çomar!

görsel
ülkeden sürülmesini istediğim şahsiyetlerden biri.
Şöyle bir olayda en az %1'lik bile etki yarattıysa bunu vicdanına nasıl anlatacak yada o erdemi gösterecek mi bilmem ancak tarihin artık kirli sayfalarında yerini aldı.
(bkz: müslüman görünümlü orospular)dan bir diğeri. bir insan müsveddesi.

kankisi bir diğer orospu da it itin kuyruğuna basmaz diyerek izmirlileri terörist ilan etmiş terörist sermayesidir.

görsel
Orospularin bile bi namusu var ama bu karinin yok.
şom ağızlı şirin
gammaz şirin
ak şirin
iğrenç şirin

kendisine hakaretlerim bu kadar.
bi umut mahkemeye çıkar ve ceza alır..... ama bu memlekette bu sistemle çok zor..
yandaş olduğun yırtıcak maalesef.
yakın zamanda tvler de de açıklmasını görürsünüz.
''ben öyle demek istedim, yanlış anlaşıldım bu yüzden bana bilinçli linç kampanyası başlatıldı'' diye üste de çıkar. at fava bekle.
PKKlı ne kadaR hainse bu da o kadar haindir.

TVde başının üstüne bastırılan bir el ile polis otosuna bindirilip gözaltına alınışını ve o andaki korkusunu görmeyi çok isterim..

Küfredip de kendisi gibi alçalmayın.
Or*spu nedir, nasıl olur? Un cevabını vermiş vatan hainidir.
türbanlı bacımız olduğu için suçsuzdur ve yargılanmayacaktır!!!

yandaş medya hakkında en ufak haber yapmayacaktır!!!

peki barbaros şansal'ın suçu neydi o zaman? hani ulan adalet!!!
amına koduğumun kaltağı kına yak bir yerlerine.
acilen linç edilmesi gereken dişi çomar.
http://www.internethaber....olay-yaratti-1744553h.htm
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar