bugün

https://www.59saniye.com/...a-yuzunden-kule-donen-ev/
yıllarca elektronik sigara kullanmış biri olarak söyleyeyim. elektronik sigara patlamaz. içine koyduğunuz balkon altı sikimsonik piller patlar. koy abi Sony pil duracell pil bak bakalım patlıyor mu.
o kadar süre kullandım patladığını görmedim. keyifli bişey lan. istediğin aromayı alıyorsun falan. bi de sarımlı alırsan tam hobi işine dönüyor.
En azından kağıdın yanmasından kaynaklı karbonmonoksit ve zift/katran almamış olurum diye bu kervana bir dönem katıldığım ve edindiğim cihaz. Likitlerin içerisinde -özellikle aromalı olanlardan bahsediyorum- yer alan formaldehitlerin, gliserinin ve sistemde ybu maddelerin yanması sonucu ortaya çıkan gazların kesin bir tanımı bile yapılamamış. Ancak bildiğim, formaldehitlerin ciğerlere yapışması da zift kadar negatif bir şey...

en güzeli hem bundan hem sigaradan uzak durmak... Yılbaşı itibarıyla 25 yıllık yol arkadaşımı ve likit metresimi tamamen terk ediyorum...
elektronik sigara değil de ismi elektronik nargile olarak değiştirilmesini istediğim şey. adamlar yolda yürürken bir üflüyor, kaldırımda yürüyen herkes iptal.

biriyle kavga ediyordum geçen, bi sağınıza solunuza bakın amk, yaşayan bi tek siz değilsiniz.
sayesinde 7 yıldır deli gibi içtiğim sigarayı bir anda bıraktığım cihaz, mucize gibi birşeymiş açıkçası. bu kadarını tahmin etmemiştim, bir umut diye almıştım ama 3 gündür kullanıyorum ve tek dal sigara içmedim. herkese öneriyorum, başlangıç için orta segment, kurulumu kolay model cihazlardan biri ile başladım, cihaz ve bir adet 30ml likit indirimli fiyattan 150 liraya geldi, kargo ücretsiz. likit yaklaşık bir hafta gidecek gibi, sonrasında daha farklı aromalarından sipariş edicem. başlangıç olarak pro ve pahalı cihazlardan başlamayın, karmaşıktır, elinize kalır. ayrıca herkesin dilindeki "patlıyormuş bunlar yaa, haberlerde gördüm" vs söylentilere takılmayın, patlayan cihazlar elektronik bilgisi olmadan kendi cihazını yapmaya çalışan acemi mucitlerin veya yine bilgisiz şekilde pro cihazlardan alıp performansını arttırmak için cihaza kaldıramayacağı piller takan, düzenekler kuran kişilerin cihazlarıdır. benim aldığım ve benzeri cihazların patlama olasılığı cep telefonunuzun patlama olasılığı kadardır.

4 ocakta başladım bu alete, canımın sigara çekmesini bırakın, sigaranın kokusu bile iğrenç gelmeye başladı. artık üstüm başım, ellerim, ağzım, bulunduğum ortam leş gibi sigara kokmuyor. nefesim kısa sürede farkedilir derece açılmaya başladı.

bir düşünün derim, sigara ile arasındaki zarar farkını merak edenler, önyargılı olanlar, bbc'nin 47 dakikalık elektronik sigara belgeselini izleyebilir. herşey, güvenilir kaynaktan tüm detayları ile açıklanmış.

ayrıca detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlar özelden yazabilir, elimden geldiğince yardımcı olurum. kurtulalım şu illetten.
Sigarayı bıraktırıdığı söylense de benim şahsi fikrim pek de inandırıcı gelmiyor .

Ama dediğiniz gibi bizim buradaki şeker fabrikasıyla yarışacak tanıdıklarım olduğu kesinlikle doğrudur .
Bir adet pico mod + sxk doggy atomizer sipariş vererek yaklaşık bir ay sonra falan tam olarak başlayacağım şey. Son dönemde çevremde bunu kullanan çok fazla arkadaşım oldu. Baktım, kullandım bir iki fırt Bayaa sigara yerine geçiyordu. E güzel likit bulursan Binbir çeşit aroma var ve tadı gayet güzel.

Sigarayı ara ara birkaç gün içmeyerek bırakmak istedim. Yok, bir yerden sonra istiyorsun. Ev arkadaşlarım içince takıldığım hemen herkes içince bırakmak mümkün değil. Kaldı ki bir el alışkanlığı da var. Neyse bu sigaranın beni en çok soğutan şeyi kokusuydu. Leş gibi kokuyorsun bunu içince fark etmesen de. E zararları da malum. Bir deneyelim bakalım e sigarayı. kullandıkça bu entryi editleyebilirim.
Sigaranın o lanet kokusundan kurtulmak icin başladım.
lm likidi akıyo lan bunun.
Kullananlar yesillendirsin.
zararı yok denilen nargilemsi cihaz.

çok pis kanser edecek bence milleti. 1 kere dumanını soludum ciğerimi ağrıttı.

bence kullanmayın .
Ayaklı köz getir kardeşim seri oluyorsun. Bir ara kullandım boş bırakıcaksanız sigarayı bir amacınız olmalı.
Dün heveslenip tekrardan coil ve likit alıp başladığım cihaz. Başlar başlamaz öksürmeye başladım.
Kullanan arkadaşlar bana bi ulaşabilir mi ?

Sigarayı bırakmak için kullanılan duman çıkartan elektronik bişi...
işe yaramadığını görüp tekrar başlayanların olduğu şey.
Valla beyler şimdi içiyorum bu mereti. Baya baya vurdu ilk çekişte. ilginç şekilde hiç güvenli gelmiyor her an patlar diye tam içemiyorum uzun uzun .
Doğru pil, doğru cihaz ve bilinçli kullanımda patlama ihtimali herhangi bir cep telefonu kadar olan aygıttır.
görsel
Keyfime keyif katar.
Aşırı duman çıkarmasından ötürü, içenlerin etrafta kara tren gibi gezdiği sigaradır.

Sigaranın da bir haysiyeti vardı amk, elektronik sigara nedir lan.

görsel
9 mg keyf altın seri içiyorum.

Kesinlikle sigarayı aratmıyor.
sigarayı bıraktırmıyon diyenler var ama merak saldım bir türlü alamadım korkuyorum bu cihazlar patlıyormuş.
bir buçuk iki yıldır hayatımda olan bana sigarayı bıraktıran keyf verici zımbırtı.
çok almayı istediğim canımın çektiği ama hep patlayacak diye korktuğum elektronik sigara.
Sigaranın yerini tutmayan ama nargileye benzeyen bir cihaz.
Sigaraya yapılan son zamanlardan sonra almayı planlıyorum.
Bıraktım allaha şükür. Normal sigara içiyorum.