bugün

entry'ler (9)

down sendromlu

içlerinde en ufak bir kötülük zerresi olmayan insanlardır. Bazıları bazen o an ki konuda fazla ısrarcı olabiliyor. Ama yine de hiç kötü düşünceye sahip olduklarını görmedim. Kendim bizzat yaşadım. Doktorların ense kalınlığı ve sıvı birikmesi var deyip 4 aylık bebeğimi morgdan almaya gittiğim zaman kıymetini anladım. Yaradan kimseye yaşatmasın.

sadece seks yapmak için evlenmek

Böyle bir şeyin var olduğuna inanmak istemiyorum . Evlilik tamamen çok farklı bir olay . Eğer ki böyle düşünüp de evlenen varsa sadece evlilikten zina dışında ne beklediğini merak ediyorum ? Sonuçta karşı tarafı da düşünmek lazım . Herkesin duyguları var . Evlilik muazzam bir olay . Paylaşılması gereken sadece yatak değil !

elektronik sigara

Sigarayı bıraktırıdığı söylense de benim şahsi fikrim pek de inandırıcı gelmiyor .

Ama dediğiniz gibi bizim buradaki şeker fabrikasıyla yarışacak tanıdıklarım olduğu kesinlikle doğrudur .

sigarayı attığı gibi otobüse binen insan

Valla otobüsün erken gelmesini mi söylesem yoksa otobüsün gelmesinde yakın gelen sigara arzusu mu desem hangisi suçlu bilmiyorum ama o sıralarda içmemek daha mantıklı gibi geliyor.

Haklısınız diyebilirim .

araba kullanmak

Fazlasıyla sabır gerektiren ama vazgeçemediğimiz , günlük yaşamımızda hali hazırda mecbur olduğumuz şeylerde en üst sıralarda diyebilirim .

malum soru

Herkesin aklındaki ve çoğu zaman bulmaya gayret bile etmediği ' x ' katılıyorum .

bebeğini çöpe atan anne

insanlıktan nasibini alamamak böyle birşey olsa gerek diye düşünüyorum .

Canilik .

içine kapanık biri olmak

Etrafındaki herkesin seni suskun , sakin ve konuşma acizi sandığı berbat bir durum olmasına rağmen , aslında iç dünyan tamamen farklıdır .

köprüde linç edilen askerin yeni görüntüleri

Rabbim yardımcımız olsun . Daha kötüsünü göstermesin inşallah .