bugün

şu sözlükteki aptallıkları her görüşümde, orda olduğuma gerçekten şükrediyorum. troll heryerde troll ama en azından burdakinden çok daha az var.
savcılık kararı olmadan yazarların IPlerini polise verdikleri için tüm entrylerimizi silip hesaplarımız kapamıştık epey bi insan. 6. nesildim şimdi kaçıncı nesil var bilmiyorum.
Şifremi hatırlayıp baktım, 2016 da üye olmuşum, önümde 1003 kisi var.
onaylanmak için senelerce beklemek istemeyenlere temiz ekşi sözlük hesapları satıyorum. ilgilenen varsa özel mesaj atsın.
En az bura kadar boş beleş. Hatta buradan daha boş zira görsel eklenemiyor.
çaylak onay sırasında 31543 sıradayım en son 2 yılda yazar olmuştum eğer biraz şansım varsa bu yıl bir sene sürer orda yazacağımdan değilde burda çaylak yersem orda yazacağım için yazar olacağım.
Güzel yer aslında.
Bazı moruklar olmasa.
Boş sözlüktür.
Ne alıp veremediğiniz var? Ayni ligin oyuncusu değilsiniz.
Konuşmalarınız komik duruyor dışarıdan. Eksisozluk eksisozluk'tur Uludağ Uludağ'dir. Uzun yıllar eksi sözlükte yazmış biri olarak eskinin son haline nazaran Uludağ'i daha cok beğendiğimi soylemeden edemeyeceğim. Alin buda benim düşüncem.
yazar olmama yaklaşık 2bin kişi kalmışken 10.entrymi sildiğim sözlük. S*kerler diyip buraya geldim.
kendini entellektüel sanan ama tam aksi olan insanlarla dolu samimiyet sıfır burası gibi değil burası aile ortamı sıcaklığında.
Hadi be burası olsa olsa metrobüs olur. Önüne arkana çok dikkat edeceksin. Amca dayı derken paket oluverirsin.
ekşinin büyüklüğü ve sözlük denince akla ilk gelen sözlük olması ve daha çok bilgi amaçlı entrylerin cenneti olması gerçeği yadsınamaz.

buradaki çoğu kişinin ekşi de bir hesabının olduğunun veya eskiden kullandığını düşünüyorum.
Ekşide de bilgi entrysi ile tematik ve tespit entryleri burayla aynı orandadır. Sadece ekşi sürümden kazanıyor.
zamanla kalitesini bozmuştur, şahsen burayı daha samimi buluyorum umarım yazar olurum.
kk'ye laf edene anında "aktroll" damgası vuran g.tlerin yazdığı site.
400 kişi kalmış önümde.
onay sırasında beklemek istemeyenler tarafıma başvurabilirler. elimde bir sürü hesap var. uygun fiyata bırakıyorum.
asla bir uludağ sözlük değildir.
Bir iki hafta kadar oradaydım
Bir iki hafta da burada olurum sanırım
işte bunlar hep işssizlik
Işte bunlar hep bunalım, depresyon.
uludağ candır gerisi heyecandır. ekşi mi uludağ mı derseniz tartışmasız uludağ derim ki burada yazdığım için değil bu entry'nin aynısını ekşide de girerim hiç sorun değil.
sadece arkası olan sağcıları silemiyorlar geri kalanını resmen doğruyorlar.
böylede eyyamcılar.
bu ülkeye verdiği zarar fetö ve pkk ile yarışır.

(bkz: zihin istilası)
iki kadın tarafından (nitelikli) maddi ve manevi dolandırılmıştım.

ben de çok insanı dolandırabilirdim yani evet aklımızın almayacağı şeyler oluyor, düşüyor.
ama ben silikon vadisinin asla arkasına saklanmadım ve kimseyi kandırmadım bunun da meyveleri hızlı bir şekilde oluştu zaten.
eski kutsal yazarı olarak tavsiyemdir burada ne akıllı olun ne de aptal olun.
sadece kendinizi bilin, bozmayın yeterlidir.
kürtlükle ( doğrudan ) alakaları yoktur.

hdp zamanı hdp'li idiler, iyi parti kuruldu meral anacı oldular, babacan partiyi açıklayınca aynı övgüleri onlara da yapacaklar.

yazıları incelerseniz sözde ermeni soykırımı'nı da savunurlar, lgbti de, veganlık, feminazi, ateizm, yahudi övgüsü ve sair ve sair. kötülük ihtiva eden ne varsa.

islam ve türk/ anadolu düşmanlığı. bu ülkeye, bu millete dair ne varsa hedeftedir.

birileri emrediyor, bunlar da icra ediyor.

dediğim gibi ekşi sözlük çok tehlikeli bir projedir. fetö ve pkk ile yarışır derken zerre şaka yapmıyorum. ekşi şeyler içeriklerine bakın ( bakın derken temalara/ konulara, içerikleri okumayın sakın) , hiçbiri rastgele şeyler değil.

ülkedeki sözde ünlüleri ip gibi dizip yayınlarına çıkarıyorlar. oysa sosyal medya ünlülere halkla temas etmek için birçok imkan sunuyor ( twitter, youtube ve sair ) yani ekşi'ye çıkmanın hiçbir getirisi yok onlar için.

hepsi emir almış gibi yazılı/ videolu mülakat veriyor bunlara. ayşen gruda ölmeden kısa bir süre önce ( tam süreyi hatırlamıyorum ) uğramıştı bunlara. kanser hastası bilmem kaç yaşında kadının çok da umurunda mıydı ekşi sözlük?

( şimdi baktım. 6 ağustos 2018 de ekşiye çıkmış, 23 ocak 2019 ölümü. 6 ay kadar bir süre var. )

benzer bir emri ekrem imamoğlu da '' herkes konuşacak '' diyerek vermiş ve onlarcası tıkır tıkır mesajları döşemişti hatırlarsanız. patron aynı patron. ipleri tutan aynı.

küresel sermayenin ülke içindeki taşeronu, truva atı'dır ekşi sözlük. zihin istilası misyonuyla milyonlarca genci mahvederek ülkeyi işgal etmiştir. savaşlar artık sadece konvansiyonel değil.

hala bu ekibe dur diyen yok. istedikleri gibi beyin yıkıyorlar.

ekşi sözlük, bu ülke üzerindeki hatta dünya üzerindeki kötülüğün internetteki tezahürüdür. bu sağlık sektöründe de var; otomotiv, gıda, eğitim, teknoloji, turizm ve sair ve sairde de. her dalın bir ekşi'si var.