1. 1.
  cogu insanin feministlerin hepsinin bunlardan olustugunu zannettigi, radikal feministlere argoda verilen ad.
  5 -5 ... cemcuk
 2. 2.
  Dünyada nefret ettiğim sayılı düşüncelerden.
  14 -3 ... selahattin demirtas
 3. 3.
  türkiye'de yoktur. Burda özgecanlar vardır, tacize uğrayan turistler vardır, boşanmak istediği için öldürülen eşler vardır, duyguları bastırılmış kadınlar vardır.
  8 -18 ... creepy doll
 4. 4.
  (bkz: Femen)
  4 ... muggle
 5. 5.
  radikal feminizmin diğer adı. kadın cinsiyetçiliği yaptığı yönünde eleştirilir. ama topluma bakınca çok da haksız olmadıkları görülür.

  (bkz: valerie solanas)
  3 -9 ... ferrarisini satan kadin
 6. 6.
  en son virginia woolf olayında ortaya çıkmış kişiler için kullanılan söz.
  -1 ... hubel
 7. 7.
  Türkiye'ye henüz gelmemiştir, gelseydi kadınlar susmazdı.
  1 -6 ... chicago woman
 8. 8.
  Pozitif ayrımcılık kavramını dibine kadar kullanmayı amaçlayan, feminzim insanlar tarafından artık onaylanmaya başlayınca işin suyunu çıkartıp daha ne koparabiliriz acaba diye uğraşan topluluğa verilen isim.

  Aynı zamanda bayan kelimesinden inanılmaz rahatsız olurlar efendim. Bayan kelimesinin bay'dan geldiğini, bunun da kadına hakaret olduğunu falan düşünürler.

  Kimsenin kadınların elinden alınan haklarını aramasında sakınca gördüğünü sanmıyorum. Ama fazlasını istemek, karşı cinsi tamamen itibarsızlaştırıp tek gerçek varlığın kendileri olduğunu düşünmeleri falan, gerçekten hastalıklı düşünce örneği efendim.

  Siz siz olun, feminazi olmayın. Bir feminazi ile karşılaşırsanızda erkekseniz özellikle, siz yüce bir varlıksınız, biz ise sadece sizlere kulluk yapmak için yaratılmış varlıklarız, hail the woman diyerek rahata erebilirsiniz. Bayan pardon kadınsanız da size hayatınızda başarılar diliyorum, pek yapabileceğiniz birşey yok onlara.
  7 -2 ... mert41994
 9. 9.
  uyduruk bir şey. pratikte hiç etkisi olmayan hava gazı. entel görünmek adına kimi kadınların arkasına sığındığı bazı şeylere verilmiş bir ad herhalde. ama sözlük adamları da baya nemalanıyor bu "feminazi" denen şeyden. bakıyorsun, böyle kadın erkek ilişkilerinde sille yemiş süper tecrübeliye, kadınlara şunu vermeyin, bunu tattırmayın edalarında konuşurken hep bu feminazi denen şeyin arkasında saklanıyor. evet anladık, süper tecrübelisin. yalamış yutmuşsun kadınlar kitabını. tecrübene sığınsın tüm küçük er kuzuları.
  1 -2 ... shreddingerin perisi
 10. 10.
  Bu.
  feminazi
  15 -9 ... geceyebakan