bugün

macaristan'lı metalcore grubu.yaşları baya genç,ama çıkardıkları ses yaşlarının iki katı.soulfly+hatebreed+sepultura+korn karışımı mükemmel bir tarzları var.özellikle destroy albümü dinlene ve dinletile..
canlı performansı süper gaza getiren machine head hayranı ve machine head+sepultura karması thrashcore grubu.
3 ana vücut tipinden biridir. ince kemik yapılı, uzun ve zayıf adeleli, dar göğüs kafesi ve yağsız anatomik yapıda olan vücut tipidir. Kilo alması çok zordur. atletizm,spining,yüzme gibi spor branşlarında başarılı olma yüzdeleri daha fazladır.
diğer ana vücut tipleri için
(bkz: Mezomorf)
(bkz: Endomorf)
bünyeye saf gaz aşılayan grup. etkilendikleri gruplardan çok daha fazlası. enerji patlaması yaşamak istendiğinde başvurulacak ilk kaynak.
ince, uzun beden yapısı içinde sakin utangaç ve çekingen kişilik tipi.
normal zamanda çok dinleyince kafa siken müzik yapıyorlar evet. gerçi bu grupla degil biraz yaptıkları türle de alakalı.
he ne tür derseniz metalcore ile nu metal arası bişey yapıyorlar diyebilirim. emin degilim zira kaynağım tamamen götüm.

ama güzel müzik yapıyorlar o ayrı. kız arkadaşınızdan ayrıldınız kafanız mı bozuk? açın dinleyin bişeyiniz kalmaz.
o nasıl bir metal, demir öyle. * dinlerken adamı gaza getiren şarkılara sahip gruptur.
ektomorf - (bkz: we rise)
tyler durden dövüş kulübündeki elemanlardan birisini tanımlamıştır böyle. ektomorf kelimesini kullanmamıştır ama demiştir; uzun bacaklı, uzun kollu asla pes etmeyen cılız tipler. dirençleri yüksek olur bunların. ama halk arasında cılız diye tabir edilirler.
(bkz: i know them) müthiş bir parçasıdır ektomorf un.
God Will Cut You Down cover ı çok iyidir gerçekten..
ince kemikli, orta veya dar omuzlu, zor kilo alabilen ve kilo başına en çok güce sahip olanların vücut tipidir. yiyorum kilo alamıyorum veya 2 hamburger yerine 1 tane yiyorum kilo veriyorum diyen insanlar bu vücut tipine sahiptir.

atletizm, basketbol gibi sporlarda başarılı olabilen ektomorflar vücut geliştirme, rugby tarzı kalıp gerektiren sporlarda pek bir şey ummasınlar.

burun ameliyatım sonrası 3-4 gün rahat yemek yiyemememden dolayı porsiyonları küçülttükten sonra 2 kilo verdiğimi farketmemle sahip olduğuma emin olduğum vücut tipi.

ayrıca bir yerde okumuştum sağ elinizin baş ve işaret parmağınızla sol bileğinizi kavrayabiliyorsanız ve iki parmağınız birbirine rahatça değiyor ise ektomorfsunuz.

son olarak eğer bu vücut tipine sahipseniz kilo almak ve hacim kazanmak istiyorsanız vücut geliştirmede ağır kilolu az tekrarlı hareketleri deneyin.
sahip olduğum vücut tipi kilo almak bizim için adeta ölümdür.keşke 15 kilo alabilsem.
Ben bu vücut tipi ne sahibim.
Kas yapması ve kilo alması en zor olan vücut tipi. Sıkı çalışma ve beslenme. Sıkı disiplin gerektirir.

Ama başarıya ulaşınca en çok tat veren , haz veren ve görüntü veren vücut tipidir. Manken vücut tipidir.
güncel Önemli Başlıklar