bugün

--spoiler--
Hanımefendi sizden çok eksilendim doğrusu...
Anlamadım.
Diyorum açık eksi oylarınız, umarım sadece bana özeldir...
--spoiler--

Ya yuh be kardeşim biraz gurur yani böyle de yavşanmaz.
eğer birden çoksa topunuz gelin ulen dedirten bir tür şeyler. demek çekemeyen tipitiplerin olduğunu gösterir şüphesiz..
insanın denk geldikçe alıştığı sözlük eylemi. ama artık eskisi gibi mantıklı eksiler çoğunlukta değil, adam sırf kızdırmak için ya da nickine bakıp seni sevmediği için eksiliyor çoğunlukla. yoksa entryni beğenmeme durumu yok yani. alıştık artık.
sex sırasında tokat yemek gibi acır ama zevk katlar.
Hayatın doğasında olan ve kabul etmemiz gereken bir gerçek.
Karma puanını düşürdüğünü şimdi öğrendiğim eylem. Şimdi anladım elalemi eksileyenlerin derdini..
insanı derin hüzünlere gark eder. intihara kadar yolu var.
favlanmaktan kat be kat fazla sevdiğim hadisedir. özellikle trump ile ilgili yanlış bilgileri düzelttiğim entrylerimde eksileniyorum ve bu çok hoşuma gidiyor. *

- ilk olarak eksilenmek, okunduğunuzu gösterir. (anlaşılıp-anlaşılmadığı hususunda doğrudan ipucu vermez.)

- fazlaca eksilenmek, en genel itibariyle farklı düşünebildiğinizi gösterir bu anlamda faydalıdır.

- karşı tarafın argüman sunmak yerine eksilemesi, aslında sizin haklı olduğunuzu gösterir.

eksilenmek güzeldir.

bir de eksileyenlerin psikolojisini değerlendirmek lazımdır aslında fakat kendileriyle eğlenmekteyim. *
keep going.
Ne eksiliyonuz lan gerçekleri yansıtıyorum sizin gibi boş entry yazmıyorum 20 entryde eksi 22 karma ne lan.
(bkz: çok da fifi)

Yeni nesil miyiz biz bre, eksi artı isine girelim.
Dün akşam hep artılanırken bugün eksileniyorum kalbim kırıldı.
görsel

Bu kadar artıyı bana kim verdi?

Eksileyin aq.
Bilgi içerikli giriyorum. -
Troll giriyorum. -
doğruyu söylüyorum. -
Yalan söylüyorum. -
Bunu yazdım. Yine -.

Allah aşkına biri bana yakışıklı, zengin, kültürlü ve ahlaklı olmam dışında neden garez du.... aaa tamam pardon haklısınız.

Tanım : Uludağ sözlük hiçbir s*ki beğenmeme timimin en büyük silahı.
zükümde olmayan eylemdir. sırf troll olsun diye eksileyenler var. Oğlum cidden komik değil espiri anlayışınız bu ise eğlenceniz bununla sınırlı ise sizin adınıza üzülüyorum. yine de isteyen bassın eksiyi yazık.

şahsen sadece boş yapılan entryleri eksiliyorum.

- ne kadar da elit bir yazar...
Orgazm olmama sebep olan olay.
Neden eksilendiğimi bilemediğim olaydır, pusuda bekliyorlar gibi saniyesinde eksileyen bir kaç kişi var. Bu okumadan anında eksileyenlerin derdi ne benimle onu merak ediyorum.
Neye göre yapıyorsunuz. Bedava ve anonim olarak gerçekleştiği için mi?. Yazık, gerçek fikirlerinizden kaçmanız çok yazık.
hoş olmayan eylem.
düşmesine neden olduğunuz karmanın hesabını veremezsiniz.
Herkes fikirlerime katılıyorsa hata yapmış olmaktan korkarım.
Not: kimin söylediğini hatırlayamadım.
Eksilenmek istiyorum dostlar. Beni gizliden eksileyenleri sahneye alalım.
Hewaller eksilesin onlar kudurdukça ben haz duyuyorum.
Karma - 3100 dayanmış eksi oy almak kimin silkinde evet sırf Kürt olarak gerçekleri yazdığım için 7000 entry girmeden - 3100 e merdiven dayadım, faşist ibneler sizi.
Bir aydan fazla oldu hâla anlayabilmiş değilim. Çok eksi yiyince bi yaptırımı mı oluyor da insanlar eksi almaktan korkuyor. ilkokul yıllarından kalma bir travmada olabilir.. Ben de ters tepti sanırım. Sınıf başkanı yaramazlık yaptıkça eksi atardı o eksi attıkça ben yaramazlık yapardım.. Hiç bi zaman o tahtayı dolduramadım ama..
Eğer oyu veren önemli biri değilse Artılanmaktan farkı yoktur.
her eksi yediğimde ohh diyorum o kadar keyifli bir şey. rica etsem?