bugün

günümüz sözlük terminolojisinde, gerçek beğeni ve nefretten ziyade, kankalara verilen ayarın intikamı, eleştiriye tahammülsüzlüğün göstergesi, ne kadar düşmanınız olduğunu ölçme biçimidir. istatistiklerin samimiyetine inanmıyorum.
acımadan attığımdır. henüz engellemediğim o yüzden hala okuduğum birkaç yazar var ve ben her gördüğümde çat diye basıyorum eksiyi. hani öyle çok değil 2-3 tane belki ama hoş hissettiriyor. engellesem böyle olmaz mesela.
dünya çift kutupludur. bu sebeple eksi oy var olmalıdır.

ne kadar gerekli olduğu anlaşılmıyor. çok fazla gerekli..
Geri dönmesi aciliyet şeylerden birisi herkes kendisini haklı sanıyor.
Geri gelsin. Evet.
(bkz: verdim eksini)
Şaka maka tarihe karışmış olan bir efsane. Sözlüğün tadı tuzuydu. Unutmayız. Evet.
Edit: sağ olsun unutturmadı arkadaşlar üstüste 3 eksi aldım bu giriyle. insanlık ölmemiş gerçekten.
(bkz: arkadaşlar duzeldi)

uzerimde deneyebilirsiniz.
Resmen “ beğenmeme hakkın yok “ denircesine kaldırılıyor. Çok üzücü gerçekten de… başlıklarını engelle getirme, eksi oyu kaldır. Neden ki ?
ULUDAN KALKARAK ARTI OYLAMAYA EVRiLMiŞTiR. EVET..
Bu sözlüğün bu eksi oyla ne alıp veremediği var merak ediyorum. Mobilde de kaldırmışlar galiba. Çocuk musunuz eksi oy almaktan gocunuyorsunuz. Enteresan. Evet.
(bkz: 45278659)
Al bunu da eksile. Sizin hoşunuza gitmese de kadının özgürlüğünü savunacağız.
peki ya donuz kaklmış mı donuz, donuz durumu ne alemde?
Üzmüştür. Ah be eksi oy.. saatler önce lukısı eksiliyordum.. birden nerelere gittin?

Kaynanan başına çöreklenir umarım zall.
Acaba halen karmayı etkiler mi, etkilerse de nasıl etkiler diye düşündürür?
4 kasım 2021 tarihiyle tarihin tozlu sayfalarına karışmıştır. adamsın zall.
siktir edin gitsin çok mu önemli ? siz "allah birdir" deseniz eksi verecek mallar var.
Bizim gibi gelişmemiş ülkelerin insanları için bir linç kaynağıdır. Bu sözlükte de seri eksi olayının önüne geçilmek için bazı uygulamalar vardır. Mesela artı veya eksi oy verirken her bir oy için on saniye beklemek zorundasınız. (bkz: oylama yaparken 10 saniye kuralı)

Sevmediğiniz bir yazarı da 30 saniyede bir eksi oylayabilirsiniz ancak.
kimseye vermem eksi almayı da sevmem.
ben artı oy almak için yaratılmış
biriyimdir reelde de hep artılanırım., evet..
asla gerçeği yansıtmadığını düşündüğüm oylama sistemi. abi adam beni sevmiyorsa doğru yazdığım bir şeye bile eksi veriyor zaten. ne anladık bu işten o zaman her türlü eksi veriyorlar.
görsel
hiç sevmediğim oylamadır. bana artı hep artı sürekli artı oylama yapan.
birisinin artık zoruna ne kadar gidiyorsam kötü iyi çoğu entry mi eksiliyor. kendisini söylese birde.
kaldırılmalıdır.
az önce anın görüntüsünü atarak aldığım oydur. ilginç geldi odanın dekorasyonunu mu beğenmedi yoksa bozkurt kitabını mı taraflı buldu? atatürkü anlatan bozkurt kitabını bir ülkücü kitabı falan sandı herhalde..