Tatli adi mi mk bu ekler?
Ben de edat falan die geldim.
Cok cahilim lan, oyle boyle diil.
Büyük olanı poğaçanın kremalı hali gibi olan, küçüğü lezzetli tatlı.
diyette olduğum için şu yapılanı çok ayıp buluyorum..
Favorimdir,oğlum allah belanızı versin lan,bu saatte sebebi neydi ki..
Leziz bi tatlı lakin bi isim kargaşası var. Ekler, Profiterol ve Alman pastası bu üçünün farkını bi türlü anlayamadım. Var mı aydınlatacak?
Şerbetli tatlılardan içi bayılan bünyelerin tatlı rüyası, adeta bir lezzet fırtınası, yerken ımyeh ımyeh diyeceğiniz bir tat. Olsa da yesek tatlısı.
görünümü popkek'e benzeyen tatlı.
ohhhh. müthiş bir şey. sevgilinin ellerinden yenilmesi makbuldür.
Yaspastanin minyatürüdür.
pasta sanatı gerçekten ekler'in ekler olduğu yerdir benim gözümde de. çok fazla çeşit var, kivili, ananaslı bile ekler vardı bir zamanlar, bir süredir uğrayamıyorum. tavsiye ederim.
çok sevdiğim tatlı. ayrı bir yeri var bende. olsa da yesek misss.
Yakınlarınızda Dilek Pastanesi varsa gidip deneyin dediğim pasta.
Gerçekten eklerde üst düzey iş yapmışlar
ilk tadını tattığımda müthiş beğendiğim lakin ismini duyduğumda bu kadar güzel bir şeyin nasıl böyle basit bir ismi olur dediğim muhteşem pastavari.
yapım ekleri, çekim ekleri
Gece gece aklıma düşürülen efsanevi tatlı.
gece gece ele ayağa düşürülen efsanevi tatlı.
Yaw kardeşim 4-5 saat önce açaydın başlığı alma imkanımız vardı be.

Arasına krema konulan sandwiche benzeyen tatlı.
gerizekalı arkadaşıma sadece bir tanesinin adı ekler olmadığını ogretemedigim tatlı.
türkçe'nin detayıdır ama gereksizdir.

(bkz: yapım eki)
(bkz: çekim eki)
diğer kardeşler gibi abd de ne olduğunu bilemediğimden çok kaliteli bir entry olmayacak ise de, türkiyede ki gazete ekleri bölgesel farklılıklar gösterir, hürriyet akdeniz eki gibi.
çeşit çeşit aromaları ile sınırsız bir şekilde gömülebilecek bir tatlı çeşididir.

(bkz: gece gece açılmayacak başlıklar) nereden bulacağım şimdi ben bunu, ayıp ama.
1 kilo yiyorum bazen. Hem de 61 kilo kalmışlığım vardır haftada 4 gün bir 1 kilo yiyerek.
Olsa da yesek tatlısı. Evet.
olsa da yesek. bir paketi tek başıma oturup yediğim dönemler oldu. bu da en acı ama en tatlı itirafım olsun!
adı tuhaf bir tatlı. evet.