bugün

entry'ler (13)

bi kere o elini indir

serbest çağrıştı birden; (bkz: köprüden önce son çıkış) .

cmylmz diamond elite platinium plus

biletlerin muhtemelen en geç yarım saatte tükeneceği etkinlik.

gbt sonrası instagramdan ekleyen bekçi

tanımlamak gerekirse: (bkz: teknolojik sapık) .

sana fikrini soran oldu mu

moral bozan / morartan sorular kategorisinde kıdemli bir şekilde yerini yıllardır koruyan güzide sorulardan efenim.

ekim

kış mevsimine giriş 101 olarak da bilinen bir ay efenim.

22 yaşında erkek 34 yaşında kadın ilişkisi

tanım: aşkın yaş iş güç sosyal statü falan filan tanımadığı gerçeğini akıllara getiren durumlardan biridir.

neden sevgilin yok

ben bir tesbih tanesiyim. bir kadın beni tam ortamdan deldi ve içimden bir iplik geçirdi. beni bir ipliğe geçirdi yani. parmağının ucuyla şöyle bir itti beni kadın. bir müddet, içimden süzülüp giden ipliğin acısını hissederek düştüm. sonra tık ettim, durdum. arkamdan gelen tık sesi, bir yere (birine?) çarptığıma işaretti. şöyle döndüm geriye, bir baktım. çarptığım benden önceki tesbih tanesiymiş. meğer o da ilk değilmiş. ondan önceleri de olmuş. biz bir ipliğe dizilmiş taneler olarak pek de değerli olmasa gerek bir koleksiyonun parçalarıymışız. hepimiz kendimizi en kıymetli sanırmışız oysa. aramızda sıradağları yarattığını iddia edenler bile varmış. ama hiçbirimiz değersiz bir koleksiyonun sıradan bir parçası olmaktan öteye gidememişiz....

ekler

çeşit çeşit aromaları ile sınırsız bir şekilde gömülebilecek bir tatlı çeşididir.

(bkz: gece gece açılmayacak başlıklar) nereden bulacağım şimdi ben bunu, ayıp ama.

fotoğrafçılığın sanat olmadığı gerçeği

tanım: hayatı boyunca anca boş beleş vesikalık çektirmeye gitmiş cahil insan söylemi.

knight online

duyduğum kadarı ile parayla karakterinizi çok rahat güçlendirebileceğiniz bir oyun. paranın işin içine girdiği bu tür oyunlar neden oynanır, neresinde heyecan, emek var, anlamak güç efenim.

fc internazionale milano

"arjantinli fetişi" olan güzide bir italyan kulübü.

"brezilyalı fetişi" olan bir diğer güzide italyan kulübü (bkz: ac milan) ile sıkı bir rekabet içindedirler efenim.

gecenin şarkısı

soğuk gecenize hafif melankoli katacak bir tat için; (bkz: sezen aksu - farkındayım) ..

gece yapılacak en güzel aktivite

"spotify açıp sezen aksu şarkılarına dalmak" tatlı bir aktivite olarak tarafımdan önerilmektedir an itibari ile efenim.