bugün

babam ve oğlum'un küçük oyuncusu, bursa'lıdır.
babam ve oğlumda deniz rolündeki ufaklık.bir çocuk nasıl bu kadar güzel rol yapabilir diye düşündüren genizinden çıkardığı sesiyle ve tatlı konuşmasıyla ısırmak istediğim sevimli şey.*

ayrıca babam ve oğlum'dan önce Kınalı Kar dizisinde Nazar'ın oğlu Efe'yi oynamıştı.Şimdide Sevkardeşim dizisinde oynamaktadır.
doğuştan yetenek, junior aktör, yeni nesil sezercik.

http://www.sinema.com/san....aspx?PersonID=18496#here
onur ünlü`nün yönetmenliğini yaptığı çocuk adlı filminde başrolü oynayan küçük aktör.
bez bebek adlı dizinin çocuk oyuncularından biridir. bu performans ile giderse başarı kaçınılmazdır.
ilk oyunculuk deneyimini kınalı kar'da yaşamış. yeni gördüm. nazar karakterinin oğlu.
leyla ile mecnun'un gözlüklü çocuk'udur.
(bkz: gözlüklü çocuk)
lm'nin gözlüklü çocuğu. inanılmaz şirin bir çocuk ya, çok can yakacak büyüyünce. yanaklarını mıncıklayasım var.
herkes için gözlüklü çocuk, benim için osman* olan yetenekli oyuncu. 15 yaşında.
şubat dizisinde de oynuyor bu çocuk,nedense o dizide konuşurken 'olur mu usta sen erdal bakkalsın' diyecek gibi duruyor ya da biz öyle alıştık.
görsel
görsel
15 yaşında cv'sine sağlam projeler ekleyebilmiş, geleceğin yakışıklı oyuncularındandır.
gerçek hayatta, ekranlardan çok daha sevimli olan küçük oyuncu.*
Ergen bir oyuncudur. ergen dediysem hem tavir olarak hem de biyolojik olarak ergen. kendisiyle bir bilgisayar oyunundan tanisiyoruz. Fakat kendisi en berbat ergenden bile berbat bir ergen. bir de zengin olunca bunun toto kalkmis tabi. neyse efendim umarim aklı basina gelir.
Cocukken tanismistik hala konusuyoz. Iyi cocuktur bursada galiba hala yalniz okulunu okuyo eskisi kadar film ve dizi de oynamiyo diye biliyorum.
Egee geri don egee.