bugün

cm 03 04 ten rahatlıkla ulaşabileceğiniz kadrodur .
claude makelele nin gitmesi ile bozulan efsanedir.
ramos di stefano puskas ve c.ronaldo ile yüzyılın madrid kadrosu olur
o kadar efsane arasında en çok steve mcmanaman'ı hatırlıyorum ve seviyorum niye bilmiyorum.
morientes beşiktaş'ın eski teknik direktörü Vicente Del Bosque'a maçın bitimine 1 dakika kala kendisini oyuna soktuğu için "şimdi mi alınır orospu çocuğu" deyip bu efsanevi kadroyu terketmek zorunda kalmış ve monaco'ya gitmiştir. büyüksün morientes...
zidane 5

beckham 23

raul 7

figo 10

carlos 3

casillas 1

bu isimleri yanyana dizdikten sonra değil 3 sene 30 sene de şampiyon olsa barca real'i geçemez.
Galatasarayımızın 2000-2001 yılı cl çeyrek final ilk maçında 0-2den 3-2 yendiği kadrodur.
düşünün ki bir zamanlar bu kadro ali sami yen'den çıkamamıştır. (zidane ve beckham'sız olanı tabi)
belki de böyle bir kadro bir daha hiç gelmeyecektir bu kadronun maçlarını izlediğimiz için şanslıyız.
di stefano ve zidane' nin olması gereken kadrodur.
los galaktixostur bu kadroya sonradan owen ve beckham da dahil olmuştur.
los galaktixostur bu kadroya sonradan owen ve beckham da dahil olmuştur.
candır, yılların özlemidir. real madrid taraftarı olarak o yaşlarda pek kücük olsakta hatırladığım, bir daha benzerini dahi göremeyeceğimiz unutulmaz kadrodur.
şimdi söyleyeceğim şeyi bilgisayar oyununda bile yapmanız zor ama ben beckham' ın dokunup, zidane' ın durdurup, carlos' un vurduğu frikiği görmüştüm. *
aslinda bi 5 yil sonra suanki kadro efsane olabilir. ronaldo, ozil, casillas, pepe, ramos, alonso, benzema, kaka, mourinho. tamam eski kadro gibi olamaz ama bir daha suanki kadro gibisi bile gelemeyebilir.
ps1 kadrosudur o zamanlar milanda favoriydi.
(bkz: Quinta del Buitre)
distefano varmış ben. geçmiş sözcükte bir yerlerde kesme işareti olacaktı.

zaten (bkz: 5 yaşımdaki halimi neden hatırlamıyorum ben)
Kalede ilker cassilas defans dortlusu salgado ivan helguera fernando hierro r.carlos orta saha mkalele figo zidane beckham forvet raul ronaldo

benim cocuklugumun efsane kadrosudur gorebildim efsenelerdir