bugün

entry'ler (434)

evli kadına kocan çok şanslı demek

Kadın meyilli değilse tabii ki işe yaramaz.

Ama meyilliyse her zaman işe yarar

keçiboynuzu meyve midir sebze midir

Meyvedir.

Yediğiniz mahsül bitkinin kökü veya yaprağıysa (havuç, ıspanak vesaire) sebzedir, bitkinin yemişiyse (domates, biber) meyvedir.

kobra nejded

Pasif şakirt.

sıra nezaman erdoğana gelecek diyen fransz senatör

Ooooo seçim malzemesi, alırım bi dal.

baydöner

Fiyatlarını merak ettiğimdir.

yıllar geçse de akıldan çıkmayan ders terimleri

(bkz: endoplazmik retikulum)

tayyip erdoğan ın en çok beğendiğiniz özelliği

Fani olması.

abdülhamid han vs atatürk

Abdülhamid'i gerçekten severim. Allah razı olsun.

Fakat böyle bir versusta atatürk'ün karşısında olabilmek bile onun için onurdur.

efendi erkek

Bırakın kadınları, erkekler tarafından bile siklenmeyen erkektir. Efendi erkekle arkadaş olmak bile sıkıcıdır çünkü. Efendilik iyidir diyen kadınlara da inanmayın. Zaten kadınların bu konudaki laflarını kıstas kabul ediyorsanız en baştan kaybetmişsiniz.

Yıllarca piç erkekler tarafından kullanılan kadın tabii ki yaş 30 olunca efendi erkek güzellemesi yapar. Kafanızı kullanın. "qocişim <3 <3" tribindeki, arkadan olmaz aşkım diyen karılarınızın ve bakire sevgililerinizin götünde ne tokmaklar patladı, patlıyor haberiniz yok.

Neyse efendiler. Kendiniz bilirsiniz. Ayrıca bu isimlri takan da sizsiniz. Bize piç deyip hor görmeye çalışıyorsunuz ama asıl ezik sizlersiniz.

bebek istiyorum ama koca istemiyorum

Günübirlik tokmakçılarla hayatını geçirecek kadın sözü.

hemşirelerin ucuz kızlar olduğu gerçeği

Götverenin birinin uydurduğu şeydir.

Adamın nicki de dul kadinin cocugu. Ahahshsh.

the protector

5. bölüm itibari ile

-----spoiler-----

ya bu hakandan muhafız falan bi sikim olmaz. kaymak gibi zeynep dururken oyun hamuru leylaya yürüyor. ayrıca leyla sadıksporlu bile değil. yahu yumulsana zeynebe, hem çalış hem seviş.

-------spoiler------

yakışıklı olduğu halde sevgilisi olmayan erkek

Sikip sikip geçtiği için ilişki yaşamayan erkektir.

kolundaki kılları almayan kız

Cinsel partneri olmayan kızdır.

bana çok iyi geliyorsun

içi boş bir söz.

Bir kız vardı, bunu söylediği çocukla ders çalışırdı, sinemaya giderdi, yemek yerdi, alışveriş yapardı.

Bana da her kızdığında şerefsiz, allah belanı versin derdi ama altıma yatardı ;)

karısının file çorap giymesine ses etmeyen erkek

Doğrusu karısının file çorap ve mini etek kombiniyle dışarda gezmesine yahut işe gitmesine ses etmeyen erkektir.

Nasıl oluyor yahu? Hiç kıskanmıyor musunuz birader?
Bazen görüyorum; kadın şakkudu şukkudu yürürken keşkül gibi sallanıyor file çorabın içindeki bacakları. Kocasının dünyadan haberi yoktur tabii.

yılmaz özdil in sıradaki kitabı

Çomarların toplandığı başlık. Bir de kitaba bok atıyorlar.

bunlar Özdil'i cem küçük, turgay güler, fesli deli kadir sanıyor galiba.

Hoşt ulan amına koduklarım hahahahah.

evli bir kadınla ilişkiye girmek

Cinsel münasebette bulunmaktır.

Bakın koçlar, kimsenin karısını ayartmaya çalışan biri değilim. Ama aranan kadın da bulur yani. Heee ben napıyorum? Yine uzak duruyorum. Evlilik müessesesi diyorum, çocuklar diyorum vesaire.

Yalnız şöyle bir nokta var ki her evlilik bir değil. "Bir arkadaşın" Başına gelen şöyle bir olay var;

44 yaşında, 23 yıllık evli, iki çocuk sahibi, bakımlı ve güzel fakat giyiniş ve konuşma itibariyle tam bir kadın anam ekolünden bir kadın. Kocası 50'ye merdiven dayamış hala orda burda eskort sikmeye çalışan, kumarbaz,bazen eve gelmeyen dükkan sahibi bir adam.

Yani şimdi bu kadın artık toy değil. Her türlü şeyden haberi var. O yapıyorsa ben de yaparım deyip kafaya koymuş. illa bulacak birini.
Şimdi bu "bir arkadaşım" neden eline böyle bir fırsat geçmişken geri tepsin ki? Neden o hanım sakso çekerken onun naylon çoraplı bacaklarını okşamasın ki?
Niçin olgunlaşmış şeftalisini yarıp içine girmesin ki?
Niçin o küçük pembe sivilceli, dolunay gibi bembeyaz götünü yoğurmasın, niçin kocasının ziyaret etmesine asla müsaade edilmemiş o tombul yanakların arasındaki karanlık mağaradan içeri tek gözlü bir gözcü göndermesin ki? Niçin ha niçin?

Beyler, yapmayın beyler.

anın görüntüsü

Biraz kitap okuyalım

görsel

sürekli regl olduğundan bahseden kadın

ilgi manyağı bir kezbandır.