1. 1.
  1983 brezilya doğumlu hırvatistan vatandaşı olan etkili forvet. hırvatistan milli takımı ve dinamo zagreb'de yaptıklarından sonra arsenal tarafından henry'nin yerine transfer edilmiştir. lakabı dudu olarak bilinir.
  1 ... krmyrdsn
 2. 2.
  henry`nin yerini doldurabilmesi pek de mumkun olmayan yetenekli oyuncu. kolay calim atiyor, top teknigi iyi lakin henry gibi bir ikonun yeri kolay kolay dolmaz.
  ... elendil
 3. 3.
  hırvatistan da yılın futbolcusu seçilmişliği vardır ve futbol mundial e konuk olmuştur kendisi.
  ... disco inferno
 4. 4.
  Dinamo Zagreb den yaklaşık 9 milyon euro'ya arsenal e transfer olmuş 25.02.1983 dogumlu hırvat forvet.
  ... red devil
 5. 5.
  hırvatistan milli takımının euro 2008'e katılmasında katkısı çok büyük olan, arsenal'in sezon başında dinamo zagreb'ten transfer ettiği, brezilya asıllı hırvat futbolcu. forvet olmakla beraber, sol açık ve forvet arkası da oynayabilmektedir.
  ... cesc fabregas
 6. 6.
  çocuk denilebilecek bir yaşta (15) hırvatistan'a gelmiş ve milli takıma kadar yükselmiş ex-sambacı.
  ... pax romana
 7. 7.
  çok zeki ve bitirici bir adam bu. henry'yi yollayıp hemen hemen aynı paraya bu adamı aldığında arsenal, zaten hiç kuşkumuz yoktu kendisinden. arsene babanın o kadar parayı boş beleş adamlara harcama gibi bir huyu olmadığını zaten geçtiğimiz yıllardan biliyorduk. lakin beklediğimiz seviyeye gelmesi biraz süre aldı ama sonuç olarak iyi tuttu, iyi oldu arsenalimiz için.
  1 ... stoudemarionash
 8. 8.
  bugüne değin larsson ile birlikte görmüş olduğum en korkunç bacak kırılmasının kurbanı olmuştur bu oyuncu, gerçekten tüyler ürperticidir, zira premier league özetlerinde bile özellikle bu görüntüyü tekrar yayınlamamış ingiliz TV'si. dilerim genç yetenek yakın zamanda iyileşir.
  2 ... oxygene
 9. 9.
  8 senelik bir arsenal sempatizanı olarak bu süre içinde en çok üzüldüğüm olay oldu da silva'nın bacağının kırılması - ki buna henry'nin satılması da dahildir-. gerçekten çok yazık oldu bu yetenekli, yürekli adama. bu olay üstüne adebayor, toure ve henry formalarımın yanına bir eduardo da silva forması eklemek şart oldmuştur şahsıma. allahından bul taylor.
  1 ... stoudemarionash
 10. 10.
  http://www.youtube.com/watch?v=RpHufZEaFe0+
  ... kara hilal