1. 1.
  Andy Warhol'un parlattığı kız. Factroy girl'den tüm hayatıyla ilgili bir fikir alınabilecek. 28 yaşında biraz da andy warhol sayesinde intihar etmiş, güzel mi güzel ama bir o kadar da güçsüz insan.
  1 ... jai guru de va om
 2. 2.
  problemli,zeki,yetenekli ve güzel bir genç kızken andy warholla tanışır ve pop-art dünyasının popüler kraliçesi oluverir. belki bu müthiş hatun andy ile asla karşılaşmayıp kendi sanatını üretebilseydi biz onu andynin ediesi olarak değil edie olarak bilirdik. dünyada pek çok potansiyel taşıyan kadının* başına gelenler onun da başına gelmeseydi -kendi gücüyle yetinemeyen bir erkek onun enerjisini emmeseydi- onun sanatını konuşurduk belki -genç yaşta yüksek doz uyuşturucu ile- intiharından ziyade. ama tazecikken yükseklere uçmuş ve sonra tüm hayatı mahvolmuş bir kadını konuşabiliyoruz ancak, aslında ne olursa olsun bir sanatçı ve olduğu çok güzel çok akıllı çok problemli olduğu gerçeği de değişmeksizin. hayatını merak edenlere Factory Girl filmini şiddetle tavsiye ederim.
  1 ... danaid
 3. 3.
  Hayat hikayesi insanı etkileyen mükemmel insan.
  1 ... manner
 4. 4.
  çok güzel bi kadındı. trajik bi sonla hayata veda etti. ama onu uçurumdan iten sadece ve sadece andy warhol'dur. bi katildir andy warhol!

  çok güzeldir: http://www.edienation.com/
  ... no soporto el rap
 5. 5.
  go fuck yourself andy!

  http://www.youtube.com/wa...V7th0&feature=related+
  1 ... no soporto el rap
 6. 6.
  Güzelkadın, içlikadın, meftunkadın, canımkadın.
  3 ... ediee