bugün

Özkan denen üvey amca ve üvey babaannesi tarafından öldürülüp gömülmüş olduğunu düşündüğüm minik bebe. Nasıl bir aile anlamıyorum kızın babası belli değil annesi kocasını yeğeniyle boynuzlamış adam ölünce de yeğenle evlenmiş. Bütün bunlar bir kızın orospu damgası yemedi için sevgilisinin elini tutması yeterli olan samsunda oluyor ve hayat olağan akışında devam ediyor.
Annesinin günahlarının bedelini ödemiş masum bir yavrucaktı.
Dilerim konu aydinlatılıp her şey meydana çıktığında hepsi hapsi boylasın. Özkan için ise istanbul da harika bir terapist var o adamla görüştürmeleri lazim o kadar eminim ki bu adam 40 dakika da her şeyi söyletirdi bu şerefsize.
iğreniyorum. midem bulanıyor resmen. nasıl pisliklerle bir arada yaşıyoruz. bu çağdan nefret ediyorum. yavruya Allah rahmet etsin.
idam isteriz.
daha müge anlı'ya çıkmamışlardı haberi ilk gördüğümde, altından kırsal bir entrika çıkacak gibi demiştim kendi kendime, entrikanın âlâsı çıktı. olan da bu bebeğe oldu.
Sözlüğün sol tarafında başlıklar.

Ecrin Bebek.
Ateistler ölünce ne olacak sorunsalı.
ikis de alt alta.

Edibüdü: dilimi tutayım, yoksa açacağım yine bayramlık ağzımı.
Allah rahmet eylesin yapanın Allah belasını versin artık daha iyi yasa düzenlemeleri ile daha etkili olmalı küçük bir çocuk daha gitti diyecek birşey bulamıyorm.
ya bu anadoluda kapalı kapılar ardında neler dönüyor. leş sürüsü, ahlaksız insanlar. ailenin haline bak. olan her zamanki gibi masum çocuklara oluyor.
yapanın yanına kalmaz, bu dünyada cezasını misliyle çeker inşallah.
idam falan demeyecegim artik. umarım ömür boyu süren bir aciya maruz kalır.
gündeme oturan olaydır. ecrin bebeğe tecavüz edip bütün vücudunu paramparça ederek gömen 19 yaşındaki amcasından şüphelenilmektedir, az önce ecrin’in ölümü allahın taktiri, onu allah öldürdü dedi. daha önce de şeytan kaçırdı, kurt götürdü vs denildi. insan söyleyecek bir şey bulamıyor.
Pedofililer hadım edilsin.
Başlıkta yer aldığı gibi "ecrin bebek" Allah sizi kahretsin mahluklar. Dilerim yaşattığınızı yaşarsınız.
Bence insanlar yemek gibi durdukça bozuluyor. Daha çoğalmayalım neslimizin tükenmesini bekleyelim.
(bkz: ecrin melek)
Ofkemi ifade edecek tek bir kelime yok. Vicdansizlar. Için hic mi sizlamadi el kadar bebege dokunmaya goz koymaya.
Yazip yazip siliyorum. Boyle mahluklara idam hediye olur birak toplumun onune cezasini biz keselim.
https://www.sabah.com.tr/...yedirmek-icin-yer-ararken

Taksim'de meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybeden baba kız Ecrin Meydan ve Yusuf Meydan bugün son yolculuğuna uğurlandı. Fotoğraflara ve videolara bakamıyorum bile. Allah ailesine sabır versin çok zor. Umarım bu olayın sorumluları en ağır cezayı alır.