1. 1.
  sakarya üniversitesi öğretim üyesi. a haber vb. sık sık görebilirsiniz. akp yanlısı gibi duruyor. yanlı yorum yapıyor genelde. hele lozan antlaşması yorumları bilgi açısından bir çok hata ve hurafe içeriyor.
  3 -1 ... crossd
 2. 2.
  Tarihçide olması gereken tarafsızlıktan uzak profesör. Sonra ülke neden bu halde koca akademisyen kahve muhabbeti yapıyor.
  1 ... tenete
 3. 3.
  kenan sofuoğlu nun akrabasıdır kendisi.
  ... sansyoklan
 4. 4.
  sakarya ve selçuk üniversitesi ö. ü imiş.

  böyle bir üniversite mi var?
  iki üniversitede nasıl ö. ü. olabiliyor?

  kadron bir okulda olur, arada bir misafir ö. ü'lük olabilir, derse girebilir anlarız da buradaki sıfat nedir?

  neyse, geçmişten bugüne fetö ilişkilerini anlattı.
  1 ... nanautzin
 5. 5.
  Tipik bir Atatürk Düşmanı yobazdır. Kripto Fetöcü'dür ...
  3 ... ronin25
 6. 6.
  Ülkemizin saygıdeğerler profesörlerinden birisidir.
  -4 ... 3boyoz1yumurta
 7. 7.
  Bu ülkede en kolay olunan şey akademisyenliktir. Bir defa girdin mi son ürün profesör çıkma garantisi vardır. KPSS kazanıp memur ve türevlerini olmak bile bundan daha zordur. Ve işte sonuç.
  1 ... uflek
 8. 8.
  nasıl akademisyen olmuş anlamak mümkün değil. kendisinde entelektüel birikim sıfır.

  çok sığ. cahil islamcıların boş ezberlerine sahip. siyonistler, yok masonlar. hani kar yağsa masonları suçlayan sığ tipler olur ya.
  5 -1 ... muhendis tarihci
 9. 9.
  Lan oğlum az önce evrim tartışmasını izledim bilimde bir dindir dedi sonrada branşını soran biyoloğa tarihçiyim ama bir ayda bu kitapları okuyup antropoloji dersi veriyorum dedi yala millet boşa okuyor 4 yıl lisans 2 yıl yüksrk lisans + doktora herif bir ayda kitap okuyup antropoloji dersi verecek duruma gelmiş. Yandaş kadrosundan akademiye girmiş kahvehane dayısı.
  1 ... son of zapetra
 10. 10.
  "kadın hakları" hususunda çok önemli ve hatta hayati noktalara parmak basan kişi. Kendisi; kanunların nasıl erkekler aleyhine hazırlandığı, erkekler aleyhine yapılan negatif ayrım, erkek düşmanı feminist dalgalar ve erkek düşmanlığının nasıl meşrulaştırıldığı konusunda çok haklı tespitler yapmakta. Sözlüklerde, neden tahkir edilir anlamıyorum. Kendisi 6 dili iyi seviyede bilen, yalnız tarih değil sosyoloji ve tefsir ilminde de oldukça ileri seviyede bilgi ve birikime sahip.
  1 ... selimbey