öldürüldü!!!
sebebi: amerikaya karşı geldi, işgale isyan etti, amerikayı kuzey ıraktaki güruh gibi güllerle karşılamadı. adına el-kaideci kondu.

(bkz: allah belanı versin amerika)
ölduruldukten sonra fotografları teshir edilmiş kimse, ne olursa olsun, bari ölüsüne saygı duyun!
el kaide terör örgütü'nün lideri.usame bin laden'in sag kolu.türkiye'de hsbc bank ve sinagoglara yönelik yapılan saldırıların tertibcisidir.avrupa'da yaptıgı kanlı eylemler ve 11 eylül saldırıları sonrasında amerika bu kisinin kellesine 25 milyon dolar koymustur.nitekim 9 haziran 2006 yılında ırak'ın bakuba ilinde amerikan gücleri tarafından öldürülmüstür.
istanbul ve londra saldırılarının baş mimarı olarak gösterilen terörist.dün itibariyle öldürülmüş olup fotoğrafları yayınlanmıştır.yapılan yanlıştır.fotoğrafları yayınlamak gerekmezdi.insanın çoluğu çocuğu olabilir.acaba bush u öldürüp kafasını yayınlasalar amerikalılar ne derdi?sonuç olarak öldürülen terörist ile bush arasında hiçbir fark yoktur.
ırakta olmayan ve olmayacak olan barışın engelleyicisi gibi gösterilmiş, istanbula düzenlenen bombalı saldırıların müsebbibi gösterilmiş, amerikaya düzenlenen 11 eylülün müsebbibi olan kurumun ırak sorumlusu yapılmıştır yine amerika tarafından. e doğal olanı da budur bir insanı nasıl kötü göstereceğinizi amerikadan öğreneceksiniz. cıa çıkışlı haberlere imza atacaksınız. anlamadıysanız basit bir örnekle açıklayalım. körfez savaşı esnasında fransada denize yanlışlıkla dökülen akaryakıt sebebiyle telef olan karabatakların ıraktaymış gibi gösterilmesi ve sorumlunun da saddam kişisi olması kaynaklı haberleri ne çabuk unuttunuz ya da hatırlamak mı istemiyorsunuz???

ebu mesab ez zerkavi cıa ve yandaşlarına göre el kaide ırak lideri - ki ben el kaide diye bir terör örgütüne de inanmıyorum ya neyse. bkz (#341720) - müslümanlara göre ise önemli biri olmuştur. bunu allah bilir nasıl bir insan olduğunu tartışacak değilim. benim asıl demek istediğim şey ebu musab ez zerkavinin öldürülmesinin ya da şehit edilmesinin ıraktaki iç huzuru sağlamayacak olmasıdır. amerika bu ne yaptığı hepimizin malumu. bugün zerkaviyi öldürdüler ne oldu? ıraktaki savaş durdu da yerine pırıl pırıl bir hayat mı geldi? dur hemen olmaz böyle huzur, sükunet diyecekler varsa eğer 2 sene geçti belki de daha fazlası...

neyse efendim ez zerkavi ile ilgili pek bir bilgiye haiz değilim. gerçi kimse bilmiyor ya bu adam hakkında atılıp tutulandan gayrısını. atılıp tutulanları da yazmama gerek yok zaten. bana göre bu adamın öldürülmesi ya da şehit edilmesi ırakta olanları durdurmayacak ve illegal terör yeni liderler bulup, onları öldürmeye devam edecektir. kimse kalkıp da ırakta iç huzurun geleceğini söylemesin. ıraktaki iç huzurun emperyalizme bi katkısı olmaz. dolayısıyla da nemalanacak kargaşanın hakimiyeti söz konusudur.
olmayan el kaidenin olmayan üyesi...
birçok el-kaide mensubu kişi hakkında zaten dezenformasyon bulunur. Ebu musab el zerkavi'de bunlardan biridir. Yok neymiş, seks partileri düzenliyormuş. Olduuuuu.....
Ükkesi savaşta olduğu için canlı bombada dahil yaşarken başvurduğu herşey mubah olan insan. ileride birgün ırak özgür bir ükle olursa halk kahramanı olacak kişidir. Biri ölür yerine başhası gelir. Allah rahmet eylesin...
abd nin kellesine 25 milyon dolar verdiği bir adam.* öldürülmesine medyamızın zil takıp oynaması şaşkınlık yaratmamakla birlikte, benliklerini ve bağlılıklarını da tekrar tekrar ortaya döküvermiştir. halbuki aynı abd onbinlerce şehit vermemize sebep olan pkk yı terörist olarak ilan etmemektedir. bu ne perhiz, bu ne lahana turşudur!
sayısız türkün öldürülmesine ön ve arka ayak olmuş,ölümüyle de pek çok türkü* üzen kişilik.madem vatanseversin neden saddam a karşı ayaklanmadın denilesi ceset.
ağabeyi usame gibi abd nin önce yetiştirip kullanıp daha sonra tasfiye ettiği aktörlerdendir. ırak ta esas direnişi baas kökenli arap milliyetçileri, kendi bölgelerinde ise yer yer şiiler gösterir. el kaide ise abd nin öcü olarak gösterdiği var olan ama piyon olan örgüttür.
müslümanların efsanevi liderlerindendir.
uzvu kopasıca teres..
görsel
Parasi pulu vardi ebu garip cezaevinden çıktıktan sonra gidip katarda yasayabilirdi
O amerikanin düşmanı olduğu için terörist oldu!!! adi teröriste cikti.
Oysa amerika tee okyanus otesinden gelip onun evini basti.amerikanin adi demokrasi getirmek olur.
Vatan namus savunmak evi basilan biri colugu çocuğu ölenler terörist olur !!!
el-kaide adlı terör örgütün lideriydi. amerika nın yaptığı gece operasyonu ile ölmüştür.
evet bi hırsız sarsa sarsa ümmetin yarasını öyle "sarar". lanetullahi aleyhim!!!.

ortadoğuda döktüğünüz kanlar burnunuzdan gelecek. islam düşmanları
felluce'de amerikalıların anasını ağlatmış mücahid. allah rahmet eylesin. kendisine sövenler ancak kalleş ve münafıktırlar başka da bir şey değil.

ha yöntemleri aşırıdır serttir derseniz. binlerce kilometre öteden ülkeni işgal etmeye gelen adamı çiçekle karşılamazsınız herhalde. ayrıca kendisi ürdünlüdür, şimdi kimi mallar çıkıp ''ama ıraklı diii kiii'' falan demesinler hiç.

şehid olduğu tarihte 7 hazirandır.
2 hafta sonra öleli tam 11 yıl olacak ısid adlı örgütün temellerini atmış uygulanan yöntemlerin kuramcısı ürdünlü radikal şahıs.

Bu arada gençlik yıllarında ürdünde çetecilik yaptığı doğru ancak sadece hırsızlıktan değil tecavüzdende hüküm giymistir. Kendisine yakın yeral kaynakların yazdığı budur. Açıkçası tebrik ettim ancak hem taraftarı olup hemde bunu yazabilmeleri dingillik mi dürüstlük mü karar veremedim.
American Sniper isimli filmde peşinen düşulen büyük baş.
f16'lardan atılan 500 kg'lık 2 tane bombayı yedikten sonra fenalaşıp kendinden geçmiştir. hazımsızlık yaptıysa belki, ondan dolayı olabilir tabi.

görsel
Sağdaki 3 no'lu görseldeki halini görünce içimin yağlarını eriten cani.
Bir insan hem zeki ve sosyopat oluyorsa işte zerkavi gibi olur.
Ailesinin maddi durumu iyidir. Ürdün zerka'da deri fabrikaları vardır. Başını çok belaya soktuğu için annesi tarafından hak ile batılı ayırsın diye dini eğitim için medreseye yazdırılmıştır. Bunun sonucunda ise dünyadaki en güçlü terör örgütlerinden birini kurmuştur.

Normalde annesi dini eğitime yönlendirmese idi değersiz bir keko olarak yaşayıp giderdi.