bugün

entry'ler (519)

en çekici erkek parfümleri

(bkz: marc jacobs bang bang)ve (bkz: ck one shock her)*

chloe

ünlü fransız moda markası olan chloe parfümleriylede ne kadar başarılı işler yaptığını gösteriyor. yeni kokusu love'chloeden sonra love'chloe eau intense ile beğenileri kazanacağa benziyor.

calvin klein

yeni parfümleriyle parfüm pazarını sallayacak olan moda markasıdır. ck one shock her ve him.. yeni bir sürpriz bayanda forbidden euphoria.. çok yakın zamanda raflarda yerini alacaktır.

kurtlar vadisi pusu

abdülheyin üssü bastıklarında camın arkasındaki adamları camı kırmadan öldürmesiyle beni benden almış dizidir. abdülhey merdivendeyken adamların kafası bile görünmezken ve camı kırmadan kurşunu isabet ettirmek imkansızken bile ölmeleri şaşırtıcı.

batman belediyespor

takımın ismi geçen sezon 72 batman olarak değiştirilmiştir.

izmir de bakire kız sayısının çok az olması

(bkz: zaar)

damdaki deli

allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun..

beyin bedava

Türkiyenin en iyi perküsyon ustalarından bir tanesi olan kişinin trafik kazası geçirdikten sonra kpss sınavına girmesinden dolayı bu hale gelmesiyle ağzından çıkan cümledir.

(bkz: adam kazadan sonra böyle olmuş beyler)*

sevgilisine kullanılmış pedlerini hediye eden kız

(bkz: kernelleyin yumuşacık olsun)

yaran başlıklar

(bkz: çim adamı kerhaneye götürmek)

en güzel erkek isimleri

(bkz: fırat)

yaran başlıklar

(bkz: google earth te sevgilinin evini mouse ile okşamak)

günün tek cümlelik özeti

kovalanmaktan sıkıldım.

en çekici erkek parfümleri

(bkz: one million)

yaran başlıklar

(bkz: transferde su topçusunu kaçırıp leğende bekletmek)

otobüs yolculuğunu çileye dönüştüren etkenler

molada sigara içen kişinin otobüse bindiğinde etrafa yaydığı o pis izmarit kokusu.

yaran başlıklar

(bkz: rüyada çılgın bediş in dedesini görmek)

ayrıldıktan sonra sürekli arayan sevgili

ayrılmak isteyip, ayrıldıktan sonra arayan beni neden aramıyorsun, her şey bu kadar basit mi? gibi sorular soran eski sevgililerde vardır. mesaj atarlar, ararlar ve bir şekilde hayatınızda olmaya çalışırlar. kendilerini unutturmadıkları gibi karşısındaki insana da huzur vermezler.

hemen bitmesi istenilen şeyler

aşk acısı.*

zamane türk kızlarının götünün başının oynaması

(bkz: kernel dostum sen bir dahisin)