1. 1.
    my name is earl dizisinde jason lee'nin canlandırdığı ana karakter.

gözleri açık fotoğrafı yoktur. bıyıkları süperdir. çocukluğundan beri sarı bot-oduncu gömleği-düz renk t-shirt kombinasyonunu giyim tarzına yansıtmıştır.

def leppard, ac-dc, van halen hastası bir karakterdir.

ağlamak için def leppard davulcusu, lynyrd skynyrd grubunun geçirdiği uçak kazasını aklına getirir.

sırf evde beslediği hamsterların babası tarafından öldürülmemesi için kendisini aldatan karısından ayrılmayan süper insan.

o kadar benimsedim ki kendisini, bıyık bıraktım sweatshirt üstüne düz siyah t-shirt giymeye, onun üstüne de oduncu gömleği atarak konsepti tamamladım.

hastasıyım!
    5 ... avedis
  2. 2.
    --spoiler--
    crab man ile aralarında sürekli

earl: -hey crab man!
    crab man: -hey earl!

diyaloğu olan şahsiyet. ayrıca earl'ün bir bölümde dediğine göre, bu diyaloglar earl'ün crab man'le geçirdiği güzel vakitlerdir.
    --spoiler--
    3 ... hadiii
  3. 3.
    karma felsefesini benimsemiş yüce şahsiyet.***
    3 -1 ... cerquanne
  4. 4.
    ne jack shephard*, ne peter petrelli*, ne de michael scofield*... jason lee'nin mükemmel rol kabiliyetinin de katkısıyla en eğlenceli dizi karakteri haline gelmi$ ki$i. hayranıyım.
    3 ... hadiii
  5. 5.
    hayvanat bahçesindeki bir maymuna taş kağıt makas oyununda yenilmişliği vardır.

"+6 kere üst üste taş yaptı, tam sistemini anladığımda ise bam! makas."
    -1 ... double cross
  6. 6.
    bütün fotoğraflarda gözleri kapalı çıkan karakter. ehliyetinde bile.
    1 ... sopartacus
  7. 7.
    sesine hasta olduğum adam.. ayrıca karma uğruna yaptıkları da my name is earl'den bi saniye bile ayrılamama sebebidir..
    2 ... oopps i did it again
  8. 8.
    1 haftada 3 sezonunu izlediğim koparası dizinin en bıyıklı karakteri.
    1 ... salsadanda anlarim halaydanda
  9. 9.
    t-shirt üzerine gömlek kombinasyonunun en yakıştığı eleman.
    2 ... korfezimbakiste
  10. 10.
    temiz çocuktur. kimseye bir zararı dokunmaz, tövbe etmiş namaza başlamıştır.
    2 -1 ... zubizarett