Çok var. Gece yarısı günaydın falan yazıyorlar.

Edit: günaydını yazan silmiş. Hiç değişmiyor eo.
Çok var, ülkeyi yönetenleri Atatürk'ü de geçip Allah ile yarıştırıyorlar.
tabiat anayla nihavente diyor benimle alakası olamaz. ben geçen sene iq mun zekatını verdim 7 maymun insan oldu.
(bkz: Uludağ sözlük civelek taburu)

Direkt bu tabura mensupturlar efenim. Bu aveller, iq denen şeyi küfür bile sanabilirler aman dikkat.
Birkaç tanesini sözlük yazarlarından oluşan discord grubunda görmüştüm.* yırtık dondan çıkar gibi her yerde her olayda olma pesindeler.
Ben aslında yüksek IQ lu olduğumu düşünüyordum iş hayatına bir girdim. Sanırım idiotum arkadaşlar. Süreç onu gösterdi bana ya da kariyer büyüsü yapılmış da olabilir emin değilim.
--spoiler--
birkaç tanesini sözlük yazarlarından oluşan discord grubunda görmüştüm.* yırtık dondan çıkar gibi her yerde her olayda olma pesindeler.
--spoiler--

(bkz: #46631606)

karadenizli "şarkıcılara" yapılan eleştirileri ta karadeniz insanlarına bağlayıp gereksiz alınganlık yapan ve dc'den şutlandığı için kıskançlıktan kuduran yazarımsılar da dahildir bu gruba. kuyruk acısı ne zor şey yahu...
Ohhh ohhhh ohhhhhh süper Kezo kavgası çıktı.
karton toplayan gebeş orgazm oldu sapık.
Şurada dönen atışmanın nedenini anlayamadığıma göre benim. On saniye önce de discord ne demek Googleladım da geldim. Gereksiz bir şey daha öğrendim sayenizde. Çöp bilgi. Hafızaya atıp yer kaplamasa bari. Malum düşük Iq.
Sadece bir arkadaşın daveti ile anlık merakla girdiğim bir mecraydı 5 dk bile durmak kendime hakaretti ordan çıkarıldım diye gizli gizli ağladığımı falan düşünüyorsunuz heralde ahahsh.

Yazdığımı üzerine alınanları görüyorsunuz. Egomun okşanmasına zerre ihtiyacım yok. hele ki orada. Kendiniz kadar ezik sanmayın herkesi. Balta liselisi seni ciddiye almaya bile değmez beni sadece güldürüyorsun senin çapın ne ki beni kum torbası yapacaksın hadi şimdi kumda oyna biraz.
discord kim amk?
Seviye leşşş. Cevap bile vermiyorum. Kimin ne olduğunu bilmesi gerekenler iyi biliyor hadi selametle.
Üzerine alınma geç. bu ne kuyruk acısıdır ya ahahah. Ayrıca birkaç sevdiğim arkadaş da vardı orada grubu tüm kullananlara laf etmedim ben. Sadece Birkaç hanımın ısrarla su başlığı hortlatması da ilginç tabi.
Rainbow eyes mısın nesin seni hiçbir yerde kale almadım niye sürekli cevap yazıyorsun anlamadım.*
ikidebir gruptan sutlanmak diyip algı yaratmayın. toplamda orda kalma sürem 10 dk bile değildi discordun ne olduğunu bile o gün ögrendim gruptan nasıl çıkılır diye bakınırken yönetici çıkarmış ve bununla övünüyorsunuz kıskanıyormuşum falan çok komik ajsjhs
eğer bir tarafta darkness varsa o taraf karanlık ve kötüdür.
koşun lan kavga var!
çekirdeği, çayı, kolası, keki, böreğini alan gelsin.
Kavga edeyim diye açtığım başlıkta ben hariç herkes kavga etmiş amk.
Reinbow eyes yüksek IQ un ile okusaydın grubun tamamına laf etmediğimi anlar ve üzerine alınmazdın*
Ya arkadaşlar cidden isim gücüm var gönül isterdi ki sizin gibi evde yatıp boş boş laf sokayım ama işte hayat. Hadi öptüm bye.
Grupta olan bir meseleyi sözlüğe taşıyorsun ve başkaları kuyruk acılı oluyor öyle mi? Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu? Grupta olan meseleyi sözlüğe taşıdığın için de seviyesi düşük olan sensin.

4x4=16

Düşük iq illetin sende kalsın, bize içindeki hasetliği anlat diyeceğim ama yazdıklarından çok rahat anlaşılıyor bu. Herhalükarda haksız olan sensin. Bu çırpınışların boşuna.
çok iyi gidiyor, aferim size...
atıl kurt falan diyerek kavgaya dahil olacağım da... malumunuz, üzerinize afiyet biraz yorgun kırıklık uyuşukluluk içindeyim de adrenal bezlerini harekete geçirmem lazım. azıcık canlanayım heyecanlanayım istiyorum, bunun için; kavgaya dahil olmak için kime/ne tarafa höykürmek çemkirme yapmam, bulaşmam lazım?
Olaya ngark gibi yabancı kaldım. Ama kavgaları böyle burda detaylı detaylı edin ki okuyup birazcık kafa dağıtalım.
Benim gibi biri olduğunu görmek sevindirdi ngark. Discord ne demek mis diye googla baktim. Arkadaş gurubu kurmuş gençler. Biz anlamayız.
"Bu ne ya ergen yuvası" diyerek sevgi ve ilgi bekledim baltacık aynen. Kişi kendinden bilir işi demişler.

Kimdir nedir bilmediğim tipler yırtık dondan çıkar gibi laf sokuyor yine. Umrumdaydı sanki kimin haklı ya da haksız olduğu. Biliyorum seviyorsunuz kaosu kavgayı ama vaktim yok.
Discord serversinda takılmakla övünen tüm yazarlar.
Gören de fight club’a alınmış sanacak. Vay amk kendini bi bok zannetmek bu kadar ucuz mu olmuş memlekette.