bugün

için bizi tercih ettiğiniz için teşekürler.
repeat after me "eşhedü..."
Kaptan: "Adaya falan düşersek reis benim beyler ona göre. yok ben doktorum yok sakattım ayaklandım falan anlamam..."
Uçağımıza hoş geldiniz.... Şu anda Atlantik Okyanusunun üzerinde 15.000 feet yükseklikte bulunmaktayız.

Sağ tarafınıza bakarsanız uçağımızın bir motorunun yanmakta olduğunu göreceksiniz.

Sol tarafa bakarsanız uçağımızın kanatının kopmuş olduğunu göreceksiniz.

Aşağıya bakarsanız bir sarı bot içinde üç kişinin size el salladığını göreceksiniz. Bu kişiler ben kaptan pilotunuz, yardımcı pilotum ve uçağın hostesi.

Dinlemekte olduğunuz ses bir bant kaydıdır.
sayın yolcularımız birazdan hepimiz yere çakılacaz.. sakın zıplamaya çalışıp mallık yapmayın. ahaha geberecez amk. kurtuluş yok.
verdiğiniz 500-800 milyonluk bilet paraları boşa gitti düşüyoruz düşmeden önce bilet paralarını helal edin.
teşvikiye hava yollarına aktarma ile yolculuğumuz devam edecektir. bip bip bip !
"amaaan be arkadaşlar, zaten pek de güzel bişey değildi şu hayat denilen şey, itiraf edin..."
Kaptan pilot anons yapar:
Uçağımız sorunsuz olarak yolculuğuna devam etmektedir. Aman Tanrım !" ses kesilir ve biraz sonra anonsun devamı duyulur: "Deminki anons için özür dilerim, yardımcı pilot üzerime kahve döktü. Pantolonumun önünü görmelisiniz!" Yolculardan biri mırıldanır: Siz esas benim pantolonumun arkasını görün !
düştüğümüz adada 7-8 sezon bizi bekliyor.
lost izlemiş yazarımsı beyanı. Ayrıca uçakta ateist bulamazsınız.
-Lan ne şanssız adamlarsınız. Kırk yılın başı bi uçak kazası olur o da size denk geldi.

şeklindeki anonsdur.
saygılı sevişin.
oturun oturduğunuz yerde aq her halükarda gebereceğiz zorluk çıkarmayın.
pilot ateistse imana gelir tekbir getirir.
Oksijen maskesi kafa yaptığı için kimse anonsu sikine takmaz.
Sayın yolcular, oksijen maskelerinizi takarak öne doğru eğilmenize hiçbir gerek yok. Uçak çakılınca zaten hepimiz yüzde doksan gebereceğiz. X hava yolları iyi yolculuklar diler.
hosteslerimiz son arzularınızı yerine getirmek için elinden gelen çabayı sarfedecektir. Faydalanamayan yolculardan özür diler, haklarını helal etmelerini dileriz. çakıldıktan sonra tekrar yükselişe geçeceğiz, irtifa göğün 7. Katı olacaktır.
-meraklanmayın, düştükten sonra sadece 3 saniyeliğine canınız yanacak.

tabii o anda hiç kimsenin umurunda olmayacak anonstur.
sigara içmek serbest.
arkanıza yaslanın ve rahatlayın.
(bkz: brace for impact)

(bkz: Heads down Stay down)