bugün

"dunun begenilen entryleri" adı altında gösterilen entrylerdir.
kaldırılmış olan istatistiktir.
dün itibariyle ilk 30 yazının 16'sı cinsel içeriklidir. geri kalan 14'ünün içerisinde cinsel içerik oranı ayrıca araştırılabilir.

gençler, hayırdır aziz mübarek gün?
zall'in iyiden iyiye sozlugu bosladiginin kaniti olan, digerlerine nazaran en cok takip edilen istatistik. yakinda sol ust kosedeki tarih de eskiyi gosterirse sasirmayacagim.
sozluge her gun itinayla girme sebebimdi, onda da su an teknik bir ariza var sanirsam.
ayin 16 sinda olmamiza ragmen hala 13 unde yazilan entrylerin gozuktugu entrylerdir. asil uzucu olan simdiye kadar sadece 1 (yazi ile bir) kisinin fark edip buraya yazmasi, hic mi takip etmezsiniz siz kuzum, dun neler olmus diye? veya acip ta birkac guzel yazi okumak hic mi istemezsiniz? sonra da cikip oylama yok diye agliyorsunuz.
2 gündür güncellenmeyen istatistik.
ertesi gün dahi çekiciliği süren entrylerdir.
zaman zaman güncellenmeyen hadise..

güncellenmediğinde o günün entrylerine yazık oluyor.. zira geçen haftanın en beğenilenlerinin yolu dünün dikkat çekenlerinden geçiyor..
dun dedigin nedir ki sozlerini akillara getiren fasilitedir. zall uyuma sozluge sahip cik.
o kadar dikkat çekmiştir ki, bir sonraki gün bile dikkatle takip edilmektedir.
dikkat çekmesine çeken ama dünün olmayan entrylerdir.
an itibariyle iki gün öncesinin dikkat çeken entryleridir.

sevmedim ben bu serverı

edit: düzeldi. süper bu server.
ilk defa girdiğim listedir. hem de sıradan, basit, tırt ve pek de yaratıcı sayılmayacak bir entrymle en iyi elli entrymi listelesem listeye asla giremeyecek olan bir entrymle. halbuki dakikalar boyu yazdığım entrylerim oylanmaya bile layık görülmezken. birileri artı oyluyor dikkat çeken entrylere giriyor ve ardından dikkat çeken entrylere girdiği için herkes oyluyor. artı-eksi hiç önemli değil. bunu kastetmiyorum. gül-artı oyla-geç cinsinden bir entry de değil halbuki. eminim ki dünün en iyi entryleri hiçbir zaman dünün en dikkat çeken entrylerine giremeyecektir.

ps: onlarca kez artılanmış entrymi, her ne kadar karmamı yaklaşık bir on puan kadar düşürecek olsa da, sileceğimden merakınızı gidermek için bahsettiğim o tırt entrymi buraya taşımak istedim.

başlık: ünlüleri tek kelime ile tanımlamak

entry:

a: harf.

e: harf.

ı: harf.

i: harf.

o: harf.

ö: harf.

u: harf.

ü: harf.

(bkz: piç başlık)

(bkz: çok komik lan bu)
1. zaman allah a sukretme zamanidir/#3543089 dr rocco amca
2. zaman allah a sukretme zamanidir/#3543109 nirolis
3. zaman allah a sukretme zamanidir/#3543263 enderun sevgiler
4. zaman allah a sukretme zamanidir/#3543215 ozgurluk
5. volkan demirel/#3543156 mrtince
6. zaman allah a sukretme zamanidir/#3543518 asprinick
7. zaman allah a sukretme zamanidir/#3543338 aklini kullanan gerizekali
8. zaman allah a sukretme zamanidir/#3543550 eurasian
9. zaman allah a sukretme zamanidir/#3543504 iysr
10. zaman allah a sukretme zamanidir/#3543445 goruntuvarsesyok
11. zaman allah a sukretme zamanidir/#3543458 ozgurluk
12. zaman allah a sukretme zamanidir/#3543653 enderun sevgiler
13. zaman allah a sukretme zamanidir/#3544138 Kill for you
14. zaman allah a sukretme zamanidir/#3543366 goruntuvarsesyok
15. oss 2008/#3543497 oceanland

-sabah istatistiğe bakınca şaşırmama neden olan entrylerdir. böylesi daha önce görülmemiştir. ders niteliğindedir. sözlük bu günü unutmayacaktır.*
bütün istatistiklerin güncellenmesine rağmen güncellenmeyen istatistiki bölüm.

(bkz: zall istatistikleri günceller misin lan yaramaz)
yenilenmemesi nedeniyle sanki dunu hic yasamamisiz gibi bi hisse kapilmama neden olan istatistiktir. ya da onceki gunun dikkat cekenleri fazla begenildi de bi gun daha mi kalsin dediler acaba?

benden baska kimse yazmadigina gore halusinasyon goruyor da olabilirim. *
bugünün en çok eksilenen entryleridir.

tepede görüldüğü anda ''benim entrymden fazlası nedir'' şeklinde oluşan akrın ağrısı ıyy iğrenç butonuna baskı yapar. bu da yazara eksi olarak geri döner.
icinde bulunan kisilere, bazi sozluk yazarlarinin feci sekilde nefret besledigi istatistik listesidir. ne zaman su listeye girsem, hele bir de ust siralarda isem ben butonuna bir tikliyorum, tum en begenilenlerim, en begenilmeyenlerim, son girdiklerim pespese eksilenmis. ulan adam 10 sn kuralina ragmen yememis, icmemis, bunalmamis beni eksilemis. nasi bir azimdir bu anlayamiyorum. cidden bak. lan sozluk ortami burasi, baska bir yer degil. ne bu nefret, kin? kim saldi bu pis tohumlari icinize sizin? senin verecegin 50 eksi oyla ben sozlugu mu terk edicem? yazarligi mi birakicam? uzulecek miyim? aglayacak miyim? ha, yoksa karmam mi dusecek? bak, sen bana dadanmadan once de 240 idi hala oyle. demek ki neymis? nafile cabalar icersinde olan ziyan insansin(iz).
*1. buz gibi havada mini etek giyen bayan/#2728730
*2. turk kizlarinin sevisirken cikarttigi sesler/#2727998
*3. buz gibi havada mini etek giyen bayan/#2729146
*4. goguslerin birinin kucuk otekinin ise buyuk olmasi/#2730216
5. eksi sozluk/#2730387
*6. silah ile penis arasindaki benzerlikler/#2729127
7. uludag sozluk/#2729261
*8. tek gecelik iliski yasayan kadinlar/#2729698
9. kopekbaliginin havlamasi/#2727891
*10. bazi bayanlar/#2728636
*11. buz gibi havada mini etek giyen bayan/#2729218
12. isin bitince beni sever misin/#2729467
*13. buz gibi havada mini etek giyen bayan/#2729680

benim dikkatimi bir şey çekti, bir gariplik var sanki ama hayırlısı.
gün itibariyle anlaşılmıştır ki, bir şey olmayacaktır. boşver kanka bir üçlü saralım.
gün itibariyle asıl anlaşılan şey yazarlarımızın bu listede nicklerini görebilmek için kıçlarını yırtmaya çalışmalarıdır. öyle veya böyle artı oy toplamış diğer entryler hasetlerinden çatlatır bu arkadaşları. sevgili laz pacino'nun da dediği gibi azıcık dışarı çıkın, gerçek hayatı yakalamaya çalışın yahu.
gün itibariyle anlaşılmıştır ki, istatiksel bir bilgidir.
(bkz: bugün de dikkat çektim) *
(bkz: dün dündür bugün bugündür)
tecrübelerle sabittir ki, 8-9 artı oy ile günün birincisi olunabilirken; 8-9 artı oy, 1 eksi oy alınınca ilk 30'a girilemiyor. *