bugün

hoş bir nick.. çelişkili olduğundan olsa gerek düşündürücü*
(bkz: zihni sinir)
(bkz: dünyanın en ileri zekalı gerisi)
* *
kendisini tanıtımını uğur mumcu'nun sesleniş isimli makalesine benzetir gibi olduğum, burdan yanlış çıkartmadıysam hayat felsefemin neredeyse aynısına sahip olan, dünya'ya meydan okuyan cengaver kişilik.
dolu bir zeka ürünü olan entryleriyle kendisini takip ettiren yazar.
#2973999 nolu entrysiyle dikkatimi celbetmiş yazar. hadi bakalım.
bir yazarın ilginç nicki... gerçekten çok ilgi çekici, insanı düşünmeye gark ediyor. hatta anket tadında bir nick... hemen aklıma abuk subuk siteleri hackleyen ortaokul terk türk hackerlar geldi... derin anlamları olan bir nick yani... vay anasını... * *
bakınızlar silsilesi vererek girdiği entrylerine sıkça rastladığım beşinci nesil yazar. normal bakınızı bitirdiysek umarım yıldızlı ve gizli bakınız alıştırmalarını da entry girerek yapmayacaktır.*
açtığı başlıklara entry girilmeyince sol framede görülmesi için tekrar entry giren yazar. kolay gelsin.
açtığı başlıklarda 2 entry varsa iksine de sahip olan ve kaliteli entryler giren yazar.

ayrıca kullanıcı adı (bkz: oksimoron)anlam taşımakta.
sabaha karşı açılan başlıklara baktığımda kısa süre önce "böyle buyurdu zerdüş" ü okuduğuna kanaat getirdiğim yazar.e hoşgelmiş, eli pek boş gelmemiş belli.
arada bir bağ kurduğumuz yazar. nası oluyo ben de anlamıyorum ama buluyoruz birbirimizi.*
özel mesajı bile sıradan olmayan yazar. müthiş cümleler kuruyor. entrylerini de siz tahmin edin artık.
nietzsche'ye duyduğu ilgiyle dikkatimi çekmiş,ki bundan haberi olmayan birkaç gün önce hoşgelmiş yazardır.
onunla soğuk bir günde, akıl hastanesinde tanı$mı$tık. o zamanlar ilaç i$inde çalı$tığım için, akıl hastanesine morfin satıyordum. adım morfinci fare'ye çıkmı$ idi. yine bir teslimat sonrası, yüzü tanıdık ve insancıl geldiği için yakla$tım. 'naaber hacı yahu?' dedim, o da 'iyilik üstadım, sizler nasılsınız' dedi. o an ki, salsacı, içkici ve fare görüntümden utandım, hemen bu $ahsiyetin yanında konu$abilmeme uygun bir tavır takındım. 'peki pirim sizi neden buralara attılar' dedim. uludağ sözlük diye bir $ey vardı, orada yazıyordum, sevilen de bir yazardım haa, dedi. sonra nickimden ho$lanmadıkları için ve bir ba$lıkta maksimum bkz verme sayısını a$tığım için atıldım dedi.

o anda yüzü çok tatlıydı. dopdolu bir narın rengine benziyordu $eftalinin tüyleri kadar sakallı olan yüzü. ayrıldım, daha fazla dayanamadım onun asilliğine.

sonra, yine soğuk bir gündü, yağmur yağıyordu bu kez. o gün uludağ sözlükte yazar olmu$tum. yanda yanıp sönen bir $eyi farkettim. bir mesajdı, ve aklını kullanan gerizekalı dan geliyordu. heyecanlandım. o sensin değil mi dedi bana. a$kımız büyüdü, sanırım gay olmu$tuk, birbirimizle anla$ıp $ukelala$maya, üstadla$maya ba$ladık.

tüm bu saçma hikayeye rağmen, ki senin tadında hikayeler yazamam;
seni seviyorum be abi.
mükemmel bir nicke sahip nesildaş yazar. *
son zamanlarda sözlüğe uğramayarak kendini özleten yazar.
aklını kullanmayan normalzekalıdan daha zekalı olan kimsedir. aklını kullanmayan ilerizekalıdan daha gerizekalıdır. yine de sonuçlar kişilerin akıllarını ne kadar kullandıklarıyla ilgilidir. *
500. üncü entrymi hediye ettiğim yazardır. tepe tepe kullansındır. kendisinin canını sıkan seovilerle biz ilgilenmekteyiz. az sonra çevirme var ilerde, alkollü seovileri pıtır pıtır dökeceğiz. ayrıca canını sıkanın pipisini sıkıyım dediğim yazardır.
(bkz: seovi seni bükerim)
(bkz: $$$ allo kime diyorum lan)
demokrasinin simgesi gibi, mükemmel nikli bir arkadaş. takdir etmemek mümkün değil...
zeka seviyesi düşük olmasına rağmen bende zekamı kullanabilirim diyen moronsu.
aklını olsa olsa vitrin süsü olarak kullanabilecek gerizekalı.

Adı Mülayim, sert olsa ne olur?
işemek için penisini kullanan gay, gibi birşey.

edit; nickaltı olduğunu, daha doğrusu yazar olduğunun farkında değilmişim bunu yazarken. kendisinden özür dilerim.
$u anda çaylak konumunda bulunan yazardır. umarız en yakın zamanda çaylaklıktan çıkıp yanımıza gelir.
(bkz: niye çaylak oldun olum durup dururken)
nesildaşımmış. * *
kim önce gelmiş bilmem ama * hoş gelmiş yazar. *
(bkz: aklını kullandığını sanan gerizekalı)*
muhtemelen bir yastıkta kocamaktan* çaylak durumuna düşmüş yazardır. nesildaşımdır, güzel insandır.
(bkz: beşinci nesilin gülü)