bugün

Gocebe yazar. Adamdan yayin istegi yapiyoruz artik. Bu sefer daha guzel bir platform bulur umarim.
istek kabul ediyorsa bi staind-outside ı patlatmasını rica ediyoruz.

edit: ricamızı kırmamıştır sağolsun.
rock parça repertuvarı iyi olan yazar.
Çizgiroman konusunda bilgili bir yazardır. Artık yazmama kararı alması üzdü biraz.
görsel
su an sözlükte dünyaya en yakin yildizlar hakkinda bilgi paylasiminda bulunmak adina tanimlar yaparak, sol framede farkli bir görsel olusturmus ve nazarimda büyük bir farklilik yaratmis yazardir.

nesil dedem olur kendisi.
hala sözlük kullanan bir dede. *
(bkz: #43878685)
5 ay sonra sözlükteki 15. senesini dolduracağına pek de inanamayan yazar.
kurt yazarlardandır.
Yuha adam birinci nesil ve aktif.

Şifresini unutmamış takdir ettim.
bir gün içerisinde tekken de, mortal kombat ta, age of empires 2* de, bilardoda ve bir nebze (sol elimizle oynadığımızda dahi) masa tenisinde ayrıca basketbolda bana yenilmiştir.
lucillele dövülmeyi hak ettim galiba.
(bkz: kaşınmak lafını duyunca kaşınmak)
(bkz: #35664296)

uludağ sözlük öncesinde de, (sanırım 2003-2006 yılları arasında) private sözlük'de yazmış kişi.

ayrıca artık eskisi gibi, uzun uzun, derinlemesine yazamayan yazar. bir şeyleri kaybetmiş, ilhamı gitmiş olabilir.

ayrıca kürt olmayan, ancak "etnik köken" gibi şeyleri de önemsiz bulan biridir.
sanki biraz şey bir yazar.
aqlatmıştır.

ihtiraslı bir aşk yaşıyor sanırım.
O kadar da değil höst.*
Cehenneme party hard yapacağımız yazar.

Allam öteki tarafta buluştuk sksşdçdieöe.
Kendine bile yürüyen yazar. *
Herkeslere yürüyen yazar.*
Seni seviyorum ve işte bu yüzden canım yanıyor. Canım yanıyor ama bu anlamsız. Neyin ne olduğunu biliyorum. Mutlu olmaya hakkın var ve benim yaptığım şey saçma. Bir şekilde bunu durdurmalıyım ama bunu istemiyorum çünkü sen benim için yeri ayrı olan birisin. Arkadaştan öte bu. Saçma mı emin değilim ama durum bu. Mutlu olmayı hakediyorsun. Benim bazen yaptığım saçmalıklar sanırım sende sevgimi anlamamaya sebep oluyor çünkü gerçekten bazen çok şıpsevdi oluyorum ki bunu gerçekten tecrübesizliğime bağlıyorum. Ama senin yerin gerçekten ayrı ve bir süre neyi düşüneceğimi bilmesem de düşünmeliyim. Üzgünüm, sana bunu yaşattığım için üzgünüm. Sadece iyi ol.
Ve insan sevdiği birinin mutluluğuna gerçekten sevinmeli ama bu durum sevginin biraz daha üzerindeyse bu mutluluk yerini acıya bırakıyor. Acıttı. Acıtmasa böyle bir şey demem. Ve hala acıtıyor. Seninle ilgili değil biliyorsun. Seni seviyorum. Geleceğim. Büyük ihtimal benden kurtulman olanaksız sjsösjsş.

Edit: adamın suçu yok ihtiraslı aşkı yaşayan benim sjkdjsj.
Sanırım.
Sanırım sadece seninle konuşmak istediğim zamanlar seninle konuşmak istiyorum. Burada olmadığın içinse üzülüyorum. Burada.
Bilmiyorum.
Şu an bunu istiyorum ve yoksun.
Ve sana sarılmak istiyorum. Ve bunu isteme hakkına sahip olmadığımı biliyorum. Ya da öyle sanıyorum. En azından belli bir zaman sonra bu hakkı asla bulamayacağım ama sarılma hissime çare de olamayacağım. işte bu yüzden senin üzerinde hiçbir şey talep etmesem dahi sürekli tek olmanı istiyorum. Çünkü o zaman sana rahatlıkla sarılabilirim.
Sadece mesaja yazamayacağım şeylerdi bunlar. Ve okumanı da istedim.
Seni seviyorum.
Biraz radyo mu yapsanız double bey

Ne dersiniz?
Yıllarını buraya vermiş rapunzel.
Gerçekten rapunzel. Yayın beklediğimiz biricik yazar.
Kendisini radyo.uludag a adamış yazar tanesi.
Radyoda yayın beklediğimiz yazar. Ayıp be.
Kendisi çok çirkin dicey bir beydir.
Ayrıca ayrıca bana davul öğretecek değil mi?
Küserim çünkü öğretmezse
Ayrıca ayrıca bir de çok gıcıktır.
Hmm bir de yakışıklı.

Edit: bir de ultraviolence falan dinlesin, cruel world olur, uyuşturucu etkisindeyim.
(bkz: 4 tl ye yapılacak en doyurucu kahvaltı)

Başlığıma hem girdiği entry de hem de özel mesajda kahvaltıya davet ederek duyarsız kalmamasından dolayı teşekkür ederim.

Sözlükte bu denli iyi niyetli yazarlar olduğunu bilmek güzel. Eyvallah.
güncel Önemli Başlıklar