bugün

[http://www.youtube.com/watch?v=nVBUm1ltS1E&feature=related ]

gözlüklü arkadaşımız.
en kaliteli ve takip edilesi yazardır. bir karşıt görüşlü olarak ayakta alkışlıyorum.

tü kaka herif seni!
(#11233571) son nokta . aynı , mahalle çocuklarının söyleyecek bir şey bulamayınca saçmalamasına benzemiş .
(#9745719)

(bkz: mağdur)
doc dr c sinan sagiroglu nickini her gördüğümde yok ebesinin nikahı diyorum. bi bana olmuyor bence.
takdir edilesi gerçekleri yazan yazar, kemalistlerin kuyruğuna bastımmı ne kadar hayvanlaşabileceğini bize göstermiş olan yazar..
(bkz: küçükken 3 kere havaya atılıp 2 kere tutulmuş)
çok da uzak olmayan bir tarihte eski bir fransız kolonisinde doğdu. aşık oldu. ama renginden dolayı uğradığı ayrımcılık nedeniyle aşkını ve doğduğu yeri terk etmek zorunda kaldı. bir kamyonun arkasında giriş yaptığı ülkemizde işportacılıkla başladığı hayatında bugünkü mevkiine gelene kadar çektiklerini bir o bilir bir de ...

aradan geçen zamana rağmen ilk aşkını unutmadı ve bir gün ansızın ve gizlice dönüş yaptığı anavatanında yarini evli, 3 kız annesi ve 160 pound civarlarında buldu. kendi dilinde ohaya benzer bir laf sarf ederek hemen orayı terk etti ve istanbul'a geri geldi. o gün bugündür arayış içinde. sözlüğe hoşgelmiş.
şahan gökbaharın yaran karakteri. *
troll ötesi varlık.
bir zamanlar yüksek ilahiyat profesörü olup, yüksek ateş ile seyreden frengiden mütevellit beyin damarlarında oluşan siğillerden etkilenip son halini alan yazardır.
büyük olasılıkla şişman, asosyal, sivilceli, kötü kokan, arkadaşı dostu olmayan, hayatında bir kere bir kızın eline değememiş, ilkokulu ite-kaka bitirmiş, keçe saçlı biridir.
(bkz: bir türlü gerçekleşmeyen izmir depremi)

insanlıktan çıkmış yazar. *
o kadar ahlaktan, ırzdan, namustan bahsedip bu kadar kendisiyle çelişen bir insan yoktur heralde.
efenim ben bu yazarın nick altına izmir'e ithaf ettiği tüm çirkinliklere istinaden bir entry girdim. pek duyarlı ulu moderasyon entry'de hakaret ve argo kullanıldığı için entry'yi silmiş. yahu güler misin ağlar mısın. işgüzarlık mı dersiniz, gücü kuvveti zayıfa yeten bir moderasyon mu dersiniz, yoksa siktirip gider misiniz, hadi seçin birini.
trol olduğunu sandığım yazar.
an itibariyle yarmıştır. (#11025666)* * *
kafadan beşiktaş fc ya da fc alania diye iki takim uydurup mac yaptiran yazar.

(bkz: 18 ağustos 2011 beşiktaş fc alania maçı)

http://galeri.uludagsozlu...anlat%C4%B1yon-la-166773/
beyinsiz tosbağa.
kendisini izmirli bir erkekle aldatan sevgilisinin ardından soğuk bir su, ya da bir maden suyu içmesini öneririm. gazını alır.
(bkz: aynı ülkede yaşadığına lanet edilen insanlar)
sığ yazardır, zavallıdır, yazıktır.
dobra bir yazardır, gerçekleri bodozlama yansıttığı için antipatik gelmektedir.
6. nesil troll yazar