bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Kaval, baldır ve uyluk kemiğinin birleştiği yeri seyretmek.

(bkz: dizi film izlemek)
    1 -1 ... mavi balina hem de minik
  2. 2.
    herkes kabul etsin ki avaralıkdır. o kadar boşsundur ki zamanını dizi izleyerek geçirirsin.
    (bkz: türk dizileri)
    -1 ... uzunyolyolcusu
  3. 3.
    boş beleş insan işi.
    -5 ... anan da sollardi
  4. 4.
    Eğer izlenen yabanci dizi ise tadina doyulmayacak dizilerdir. Hepsi surukleyici, hepsi güzel.
    2 -1 ... belle mademoiselle
  5. 5.
    Yani şunu sittin sene okumuş avrupa görmüş öğretmen teyzem de yapıyor ya ben daha bir şey demiyorum. sigara kadar zaralı alışkanlıktır.
    ... piskolata erkegi
  6. 6.
    Hele bir de çekirdek citleyip yorum yaparak izlemenin genlerimizde var olduğunu düşünüyorum.
    3 -1 ... essy
  7. 7.
    izlenen diziye göre çok şey değişir. bir game of thrones bir prison break ya da dexter varken pis yedili izleyen insanı kına hatta sıç aklına, haketmiş.
    1 ... 1klausunhatunu1
  8. 8.
    günlerce yataktan çıkmadan sevgiliyle yapılması gerekenler listesinde.
    * *
    -1 ... taze mi bitti topik
  9. 9.
    Sıkıntı gidermek.
    1 ... nazarianpabuccu
  10. 10.
    internette toplu olarak bir satıcıdan aldığım dvdlerle, işten güçten artan tüm boş vakitlerimle 150 bölümlük the big bang theory(3 sezon için daha anlaşma yapıldı) ve 100 bölümlük chuck'u seyrederek haftalardır yaptığım eylem. diziler tam benim istediğim gibi nerdlerin çevresinde geçen aksiyon ve komedi ağırlıklı yapımlar olduğundan bana hayatımın en mutlu haftalarını geçirtmişlerdir. sırada toplam 725 bölümlük 5 star trek dizisi var. ondan sonra da ghost in the shell-stand alone complex, the it coward, spaced, house m.d. califonication, arrow, game of the thrones, true blood, x-files. battle star galactica. vs. epey dizi var daha seyredeceğim .
    ... tenay