bugün

damar bir zafer peker şarkısı.söz ve müziği erhan güleryüz e aittir.sözlerinide yazayım bari tam olsun.

gidiyorsun bilmedigim uzaklara
bakarken ardindan
gitme kal diyemedim

bu ayrilik beni cok seyi aldi goturdu benden
dostlarim sordular o gitti diyemedim

diyemedim...diyemedim diyemedim diyemedim
bakarken ardindan gitme kal diyemedim

simdi hersey anlamsiz
yarim kaldi askimiz
akarken goz yaslarim
deli gibi zamansiz
hersey anlamsiz
akarken goz yaslarim
deli gibi zamansiz

seviyorum
seviyorum

gururum engel oldu
seviyorum diyemedim

seviyorum seviyorum
diyemedim
gururum engel oldu seviyorum diyemedim
90'lı yılların başında, muhteşem zafer peker yorumuyla kasıp kavuran bir şarkıdır. sanatçı; bir daha o sükseyi yapamamıştır.

(bkz: doksanlı yıllarda pop müziği)
akşam akşam dinleyip sorumluluksuz ve suzçsuz günlerimi hatırldığım eser. erhanın maximumu da budur.
(bkz: gidene kal demenin anlamsizligi)
kamuran akkor tarafında da müthiş bir sesle seslendirilmiş efkar parçası.

herkes sordu seni bana
biz ayrıldık diyemedim diyerek bitirir insanı.

http://www.youtube.com/watch?v=1sOR1I29ITg
söylemek isteyip de söylenemeyen sözün arkasından yakında ünlemidir.
ümit besenin nikah masasından bile güzel olan şarkısıdır.
...

bu ayrılık beni, çok şeyi aldı götürdü benden,
dostlarım sordular o gitti diyemedim...

diyemedim...diyemedim diyemedim diyemedim,
bakarken ardından gitme kal diyemedim...

kısmıyla, gecenin saat üçünde dinlediğinizde, depresyona sokması muhtemel parça.
(bkz: söyleyemedim)*
ışın karaca 'nın son albümü arabesque'de yorumlayarak hayat verdiği efsane ümit besen şarkısı.
"şimdi her şey anlamsız..."

http://www.youtube.com/watch?v=AHKe9Zib6k8
bir de bu coverını dinleyin derim ben
http://www.facebook.com/v...o.php?v=10150185569852822
ayrılığın hemen sonrası dinlenilmemesi gereken zafer peker şarkısı. canınız yanar.
1992 yılının yazına nilüfer- show yapma ile damga vurmuş şarkıdır. slow bir şarkı her yerde, her yazlık mekanda çalar mı arkadaş. işte şimdi bile hala bu şarkıyı dinlerken hüzünlenemiyorum. aklıma deniz geliyor, sahil geliyor, süt gibi kızlar geliyor. *
zafer peker'in itici sinek vızıltısını bile görmezden gelmenize sebep olabilecek bir şarkıdır. sözlerinin basit ve gayet açık olmasının da büyük payı var tabii. dümdüz söylemiş adam "ardından öyle malak gibi kaldım, şu sittiğim ağzımdan da tek kelime çıkmadı işte" diye. şu şarkıyı seviyorum diyemedim ben de bugüne kadar... gururum engel olmuştu. imdi söylüyorum: seviyorum la. *
--spoiler--
diyemedim
diyemedim
bakarken ardından
donun gözüküyor
diyemedim
--spoiler--
sırf bu şarkıyı bestelemiş olmanın tafrası erhan güleryüze bir ömür yeter.
DiNLEDiKÇE iNSANIN AĞZINA SIÇAN VE iÇiNDE BULUNDUĞUM DURUMU EN iYi ANLATAN SABAHTAN BERi ATHENA DAN DiNLEDiĞiM ŞARKIDIR EFENiM.
o gittikten sonra dinlemesem bile bir kısmı aklıma gelip dilime dolanan bir parçadır. Her gidişinde mutlaka bir kes aklıma gelir. Aslında ben gitme dedim. Ama o dinlemedi.
diyemedim diyemedim diyemedim diyemedim bakarken ardından "götün karı götü gibi he" diyemedim...
ne oldu erhan sana ne oldu? niye böyle şarkılar yazamıyorsun artık?
ayrılık bir çok şeyi aldı götürdü benden,
dostlarım sordular o gitti diyemedim...

gibi güzel dizelere sahip olan akla zarar şarkı. kalp krizi geçirtir adama mazallah. athena cover'ı da bir ayrı harika. ulan ne sağlam bir bira şarkısısın sen arkadaş ya!
Erhan Güleryüz'ün söylediği harika bir şarkı.
seni ne çok sevdiğimi hep yanımda olmana rağmen seni sevdiğimi seni kaybetmekten korktuğum için diyemedim.
sözleri fena şarkı. insanın yanında arkadaşları varken dinlemesi tavsiye olunur.