bugün

sala verecekmiş dua edecekmiş...
ulan fetönün alisi, dua edeceğine, sala vereceğine git bir enkazdan 2 taş kaldır, kızılay'a kan bağışında bulun. faydasız herif. adi yaratık...

görsel
oo selaa verip dua okuyacaksa tamam, sorun yok. sela verip dua okumasaydı boku yemiştik...
Gayet normaldir. Halkimizin çoğu müslüman. Dualarda birleşecek insanlar.
Müthiş hizmet.
--spoiler--
sala verecekmiş dua edecekmiş...
ulan fetönün alisi, dua edeceğine, sala vereceğine git bir enkazdan 2 taş kaldır, kızılay'a kan bağışında bulun. faydasız herif. adi yaratık...
--spoiler--

sen sanki afad'a katılan gönüllü kahramanlardansın.
Lukas zevatının Fener'den soğutması gibi bu ucube faydasız da insanları dinden soğutuyor. Hayatımda gördüğüm, Mehmet Görmez adisi dahil, en haysiyetsiz ve itici Diyanet işleri Başkanı bu kepazedir. Net.
Dişimi Sıka sıka 90lık dede gibi oldum AMK.
yok artık demek lazım.
yanına ekibini al, ilahiyat fakültelerinden öğrenciler hocalar al. camilerden bir kaç hoca topla. gidin grup halinde kan bağışı yapın. cübbelerinizi sarıklarınızı çıkarıp iş önlüğü yeleği kargo pantolon giyin, kafanıza baret takın temsili bile olsa deprem bölgesinde yardım faaliyetlerine katılın.
birkaç gün siz olsanız da olmasanız da müslümanlık zarar görmeyecek korkmayınız. diyanetin temsil etiği kutsiyet geçici olarak kaybolacak da değil.
yok yani, enerji iletim hattında veya su iletim hattında ya da hava alanında kule görevlisi değilsiniz ya...
abi ya ben olmasam uçak düşer hava trafiği aksar, elektrik su doğal hattında patlama kaçak kesinsi vs olur derdiniz yok da...
ondan şey ettim.
yanlış anlaşılmasın, makamları kişileri aşağılamak için demedim.
Bu adam anca sala verir. Ya da kendini şeyhülislâm sanıp kılıç ile mimbere çıkar. Bu tür adamlardan fayda gelmez bize. Bilim ile bina yapan, denetleyen insanlar lazım.
camileri insanlara açsınlar. insanlar barınacak yer bulamıyor. yemek vs. versinler..

beğenmedikleri kiliseler normal zamanlarda bile evsizlere yemek verirler batıda. her türlü yardım faaliyetinde en ön safta yer alırlar. ben bu köhne yapıdan bir şey beklemiyorum açıkcası.
su entrylere bakıyorum da beyinsiz din düşmanı kertenkeleler doluşmuş.

herif diyanet işlerinin başında duruyor aq arama kurtarmanin değil. Diyanet işleri olarak görevi olayın manevi yönünün gerektirdiğini yapmak. ama sizin gibi maneviyata inanmayan materyalist pezevenkler anlamaz bundan.
35 trilyona yakın bütçe ile maksimum faaliyetleri bu oluyor işte.
Müthiş hizmet(!)
Ulan Ali FETÖBAŞ, öyle iki dırıldanacağına azıcık yardım etsene itoğlu it. Beğenmedikleri Batı'da kiliseler halka yardım ediyorlar.
Ali Erbaş; yanına ekibini al, ilahiyat fakültelerinden öğrenciler hocalar al. Camilerden bir kaç hoca topla. Gidin grup halinde kan bağışı yapın. cübbelerinizi sarıklarınızı çıkarıp iş önlüğü yeleği kargo pantolon giyin, kafanıza baret takın temsili bile olsa deprem bölgesinde yardım faaliyetlerine katılın.
Müminlerin eleştirenleri her zaman yaptıkları gibi küfür yağmuruna tutmasına vesile olmuştur.

Lümpenlik böyle birşey işte...