bugün

entry'ler (142)

macos için visual studio desteğinin kesilmesi

Şimdi bu microsoft böyle bi hainlik yaptı ya. Ben C# ı macbook üzerinde öğreniyordum. Visual studio ağustos ayından itibaren açılmayacak mı yani ? Yoksa çalışmaya devam edecek ama güncelleme mi almayacak anlamadım biri anlatabilir mi?

12 aralık 2023 liglerin süresiz olarak ertelenmesi

sonunda be sonunda ! Futbol denen saçmalığa bağımlı pek çok tekere çomak sokuldu. asgari ücretli olup da klüplere bağış üstüne bağış yapan gerizekalılar uyanır belki.

izmirin başka bir partiye geçmesi

Bu seçimde olması muhtemel hede.

huawei akıllı saatler

arkadaş bu adamlar nasıl bir teknoloji kullanıyor dedirten ürünlerdir. Sen benim spordan sonra toparlanma süremi nasıl hesaplıyorsun olm ?

türkçe ezan

inkılap yobazlarının hasretini çektiği hede.

adam namazla abdestle hatta müslümanlıkla alakası yok, durup durup müslümanların dini vecibelerine karışıyor. Bi salın bizi aq.

hayatta en sinir olduğunuz şey nedir

şımarık insanlardır.

macbook air 2017 ye windows kurmak

apple ın intel işlemcili laptopları bir anda çöpe atıp güncellemeyi kesmesiyle yaptığım mantıklı eylem. Daha 5 yaşındaki mac e güncellemeyi kesmek nedir arkadaş? biz zorunda mıyız senin m1 m2 çipine geçtin diye hemen gidip 30 bin tl bayılmaya?

disturbed pain redefined

dinlediğim en iyi şarkılardandır.

milliyetçiliğin bir altı ok ilkesi olması

şapka kanununu kimsenin uygulamamasına rağmen devrim kanunu olduğu için kaldırılmaması gibi bir şey bu da.

drone gemisini heykelle gölgelemek

kac metre heykel diksek de bunların bu başarısını golgelesek, ya da neden sancak kısmındaki bilmem kaçıncı levhasına ait vidaları biz yapmadık da yurtdisindan geldi desek mi diye kara kara dusunuyorlardir.

dünyanın ilk siha gemisi tcg anadolu

"Yapamayız edemeyiz ne gerek var" cilar hırslarından kuduruyorlar. Ağızlarından köpükler saçılıyor resmen bizim yapmadığımız nasıl bu zihniyet yaptı, şimdi biz ne kadar metre heykel diksek de bunu gölgelesek diye düşünüyorlar.

camilerde risale i nur bulundurmak

daha ilham ile vahiy farkını ayırt edemeyen aptallarla dolu bir başlık.

kadınların erkeklerden azgin olduğu gerçeği

Ama fark etmişler ki erkekler sabırsız, ulan ben bunu kullanırım egomu tatmin ederim diye sanki istemiyormuş da odullendiriyormus moduna girerler. inanmayın. Peşlerinden koşmayın.

fatih erbakan hakkında çıkan haberler

cumhur ittifakına katılacağını açıkladığından beri halk tv vb sitelerin yaptığı haberleri, adnan oktarın müridi mi bilmem ne gibi aptal saptal haberler.

Öfkeniz ve kininiz sizi çocukça davranmaya itiyor. Bir anda saldırmayıp biraz bekleseydiniz bari belli olmazdı belki.

trt de çıktığı yayını dinledim. Söylediklerinde haklılık payı var. Millet ittifakının söylediği bazı noktaları iyi değerlendirmesi lazım. Akıllı insan olmak bunu gerektirir.

fatih erbakan cumhur ittifakında

lan noluyo bu siyasette harbiden 10 saat uzun süreymiş dedirten gelişme.

Harbiden noluyo aq?

john wick 4 izleyen var mı

Ne dersiniz izlemeye değer mi ?

müslüman olan hiçbir ülkenin gelişmemiş olması

Şu entrylere bakıyorum ve diyebileceğim tek şey ; kafanıza yazık.
insanların tembelliklerini ve rahata düşkünlüklerini nasıl da dine mâl edebiliyorsunuz hayret doğrusu.

osmanlı 600 yıl güneş sistemine hükmetti

Bu yalan, asıl doğru 19 mayıs 1919 da atatürk ve arkadaşları istanbuldan dümeni bile olmayan bi gemiyle yola çıkıyor bunu duyan tüm düşman anında ayakları kalçalarına vura vura denize atlayıp ülkesine kaçıyor.

hoşlanılan kızın atatürk olmasaydı cahildik demesi

cehaleti okuma yazma bilmekle karşılaştıracak kadar cahil okuma yazma bilenlerin olduğu bir millet...

Bak güzel kardeşim, zihniyet olarak cahil bir topluluğa okuma yazma öğretirsen okuma yazma bilen cahiller elde edersin. Ama başlığın konusu bu değil o yüzden daha da uzatmıyorum.

15 mayıs avrupa uçuşlarının dolu olması

Neden böyle bir durum var acaba? Merak konusu...