bugün

kısmetse 8. dakikasını da göreceğimiz program.

hayır gerizekalı değilim, sadece gerizekalı taklidi yapıyorum.
her hafta başlamasını bekleyip, başlayınca başını izleyip yattığım program.
an itibari ile başlamış yatayım bari.
bir çok kişi tarafından sevilmeyen programdır. malayani muhabbetlerin döndüğü, konuklara sorulan sorulardaki şıkların komikmişcesine şıklandırılması ve daha bi yığın antipatik durumların olduğu programdır.
atiye için "yine mi katıldı" dedirten programdır.ayrıca, okan'ın ece gürsel'de garip bulduğu şey aslında ece gürsel'in kaşlarını abartılı bir şekilde boyamasıdır.
atiye ne zaman gelecek dedim geldi.
(bkz: am var dediler geldik)
atiye nin elbisesiyle ikiz kuleler dikerek geldiği program.
okan'ın bugün giydiği t-shirt'e (tişort) hasta olduğum, bittiğim ve bana yollamasını hayal meyal düşler gibi uçup giden kuşlar gibi... yok ya fasıl oldu bu... ayrıca selam olsun george orwell...
internet yüzeysel okumacılığı dışında "okumak"la alakası olamayanların sevemediği program. kendi içinde tutarlı bir sevmeyiş. eşyanın tabiatına aykırı aksi * *.
nasıl olurda bir program kalitesini bu kadar düşürür. okan silkelen biraz kendine gel.
atiyenin tatlılıkta çığır açtığı program. kedi canını senin. yirim.
internet sansürü için program yapacağını söyleyince gönlümde taht kurmuştur. sansürün alayına karşıyız. beni kısıtlamak için iki kişiden birinin oyu yetmez neticede. alayınız gelse benim özgürlüğüme dokunamazsınız. özgürlük doğuştan kazandığım tek servetim. zaten alayımız fakiriz, tek afyonumuz internet. bunu da kısıtlarsanız beni uyutamazsınız. kral bunların sansürüne karşı çıkma. bırak uyutsunlar beni sanal ortamda. zira bi uyanırsam, bi uyanırsam&%+%&/(^^+&46
sözlük takipçisi abinin * resmen kilo verdiği programdır.
sırrını açıklamasını talep ediyoruz.
okan'ın tshirt'ü oldukça güzel. ya beğenenlere birer tane yollasın ya da nereden aldığını söylesin.
atiye' yi artık görmek istemediğimiz program. heyecanla ayhan taş'ı beklemekteyiz. sözlükçü abi bunu da oku da atiye gitsin ayhan taş gelsin artık.
an itibariyle balamirin dudaklarının patlıycak gibi durup her an bir big bang etkisi yaratabilicek şekilde kımıldamamasını deneyimlediğim program.
Alpay Erdem'i bekliyorum kendisi çok sağlam saçmalayan bir adam.
--spoiler--
ayyy tv'de benim entrymi de okusunlar.
--spoiler--

edit: entry özel isim değildir, boktan bir ingilizce kelime işte.
zeki enes akkan ve aziz kedinin bölümlerinin yardırdığı programdır.
(bkz: okan bayülgen in inci sözlük yavşaklığı)
aziz kedi anamur'lu olabilir. tip aynı bizim oralara benziyor.
ece gürsel'in kemik ağırlığının 50 toplam ağırlığının 51 olduğunu düşündüğüm program.
tanımlanamayan bir cismi -adını ece gürsel koymuşlar- konuk adı altında barındıran program. o ne korkunç bir tip allahım! onun iticiliği yetmezmiş gibi esra balamiri de konuk almış okan. atiye fazlasıyla olgunlaşmış. gerçi elini kolunu sağa sola sallayıp dans ediyorum diye gezmese ortalıkta iyi ama yine de şu an tahammül edilebilir konuklardan birisi.
bu gece atiye deniz gibi canımız ciğerimiz bir şahsı ağırlayan kral program.
an itibari ile okanın ceketine ve tişortüne bittiğim program.
ece gürsel japon filmlerinden bir şeyler hatırlattı sanki. güzel kadın güzelliğiyle göz doldurdu.
not: kaşını mı boyuyomuş ki ?

aziz babanının da baya uykusu gelmiş yollayın adamı eve yazıktır.