bugün

an in itibariyle kanal d de başlamış program. gerçek doktorlar sunuyomuş efem.
o değilde niye ameliyata girer gibi giyinmiş bu doktorlar anlamadım. takım elbise falan giyselermiş olayın ciddiyetine daha uygun olurdu sanki.
programı sunanlar doktor fakat doktorluğa dair tek birşey yapmıyorlar.her programda bilgileri gelen konuklardan alıyoruz. programı doktorların sunmasına hiç gerek yoktu. normal sunucular da sunabilirdi.
çok faydalı bir programdır. sunuculardan doktor olan aytun da çok sempatiktir.
Programda çalıştığım için söylemiyorum asla bence türkiyedeki en yararlı programdır. Milleti bilinçlendirmekse eğer kaygımız kim kime atlamış yada kimi öldürmüşten daha öncelikli konular işlenmeli.
çok yararlı ve izlenesi program ama atılan maillere bir türlü cevap verilmiyor.
sabah programları arasında en faydalı programdır.
iyi şeyler de yapılabiliyormuş dememize neden olan program.
doktorum-doktorsun-doktor...
doktorum-doktorun-doktoru...

şeklinde çekimlenebilecek sesteş bir sözcüktür.
Türkiye'nin en yararlı tv programı. insan kendi sağlığı konusunda daha güzel kararlar alıyor her gün izlerken ve kötü alışkanlıklarını gözden geçiriyor. Canlı ameliyatlar da yayınlanıyor ayrıca programda, ve insan kendi bedeninde ki mucizeyi keşfediyor. sunucunun 1 tanesinin gerçek bir doktor olması da çok iyi, üstelik Doktorum programına her gün Profesör Doktorlar, hocalar ve akademisyenler katılıyor. her türlü zırvalığı izleyebilen yurdum insanını bilgilendirmek için yegane bilgi programı.
birde stüdyoda ki iskelet anton'a iç çamaşırı giydirildi geçen gün yayında. Bunlarda programın kaliteli, güleryüzlü, bilgi dolu enerjisine enerji kattı diye düşünüyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.